Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fehér ember miért nem mondhatj...

Fehér ember miért nem mondhatja egy feketére, hogy nigga? VIDEÓ ITT

Figyelt kérdés

Egy feketék állandóan azt mondják egymásnak,hogy nigga.

Még saját magukra is. Egy rapdalban minimum ötször kimondják azt hogy nigga.

De ha fehér ember mondja rájuk azt,hogy nigga,akkor örülhet,ha minimum egy veréssel megússza.

Például ezekben a videókban:

https://www.youtube.com/watch?v=3VJ2xKPGzFk

https://www.youtube.com/watch?v=jVs-lIbL1zg

Ha annyira sértő lenne akkor egymásra sem használnák a nigga kifejezést,nem?



2016. ápr. 10. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Miért? Mert nekik lehet ,másnak meg nem. Azt mondja a haver : Te gyökér paraszt ok. Ha más mondja olyat kap a fal adja a másikat. Ugyanez romáknál . Ők egymásra ùgy cigánygyerekeznek hogy humor, aztán arra téved egy paraszt" ( na a Magyaroknál ez is sértő) és leszedik a fejét ne cigànyozzon. Nyilván megalázò ,mondhatjuk jogtalannak is ha olyan mondja akinek gőze nincs mit jelent niggának" lenni , mert az több mint zene , kùltùra, élet stb.
2016. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Mi is használjuk haveri körbe ,pedig "fehérek" vagyunk ,természetesen csak humorból.


Egyébként nincs bajom a "feketékkel" ,vannak "fekete" ismerőseim.


Üdv!

2016. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

12-es vagyok:


És természetesen senkit sem akarok ennek a szónak a használatával megbántani.

2016. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a feketék ilyen prank videókban felháborodásukban simán mondják a fehéreknek is h "Whatsup my nigga?" Ezt miért mondják?
2016. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Nem gondolkodnak ők minden esetben ilyen mélyen a szóról, gondolom véletlen/megszokás miatt. Főleg ha meglepődöttségében hírtelen mondta.


Te se gondolod ki előre hogy a haverodnak csá-val vagy cső-vel köszönsz, csak jön megszokásból.

2020. ápr. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

#4

Nem én nem tudtam a történetét a szónak, és nem is érdekelt. Van egy néger ismerősöm akinek rendszeresen szoktam azt mondani hogy nigger, Ő meg csak röhög rajta, Ő nem veszi komolyan. Az az idő amikor a feketék rabszolgák voltak, az hülyeség volt, és jó hogy elmúlt. Én sem értem mit kell ezen megsértődni


Ui: Ő is szokott fehérkének nevezni engem, és én sem sértődök meg. :P

2020. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!