Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apukám dolgozik rengeteget,...

Apukám dolgozik rengeteget, de nem akar pénzt keresni. Mi lehet a gond Nála?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik, de igaz. Amit a munkahelyén kívül dolgozik a mellék vállalkozásában, hobbiból csinálja. Pedig alig keres valamit a főállású munkahelyén. Amit megcsinál mellékallasba állandóan könyörögni kell neki hogy adja már be a számlát had fizessék ki ha mar elkészült. Egyszerűen nem érdekli a pénz. A kerítés roskadozik, az autó lassan használhatatlan, de őt ez nem izgatja. Bezzeg azt mondja milyen kevés ideje van, meg pénze. Nem tudom mire vélni ezt a dolgot. Anyámmal allandoan veszekednek emiatt. Az adóval mindig el van maradva. Ami keveset nagy unszolásra ker, abbol eppen kijön nullára (de még szerintem annyira sem).


Szerintetek normális? Vagy valami baja lett? Mit lehetne kezdeni vele? Valakinek van hasonló?


2016. ápr. 11. 07:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anyud helyében kijelenteném, hogy amíg az ingyenmunkázást be nem fejezi, addig külön kassza lesz, és mindent külön fizettek.

Anyud fizeti a rá eső részt, apád az őrá eső részt, a tiédet meg elfelezik ketten. Aztán ha apád a sajátját nem tudja fizetni, akkor így járt. Hűtőbe is mindenki magának vásárol. Vagy költözzetek el addig albérletbe, még azzal is jobban kijöttök mint egy nagy házzal, amit kb csak anyud fizet.


Ha apád olyan hülye, hogy szó szerint hülyére veszik az ingyen munkával, és dolgoztatják egész nap, mert úgyis megcsinálja, ráadásul ingyen, akkor megérdemli, ha kikapcsolják a vizet/áramot/fűtést, vagy ha nem tud már mit enni, mert nincs mit. Ez nem hobbi. Ha meg annak tartja, akkor ne csodálkozzon meg panaszkodjon, hogy nincs se ideje, se pénze. Álljatok a sarkatokra.

2016. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!