Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a lányok/nők miért csinálják?

Ezt a lányok/nők miért csinálják?

Figyelt kérdés

Nem mind, természetesen, de legalább minden második:

Ülök a metrón pl, van mellettem üres hely, rám néz, majd látványosan a lehető legtávolabb ül tőlem.

Vagy van két verzió, vagy mellém ül, vagy egy öreg, szakadt bácsika mellé, természetesen a szakadt bácsikát választja.

Van, amelyik fintorog is hozzá, ha rám néz.

Viszont ha meg nem figyelek oda, akkor leül mellém, véletlenül.

Vagyis mintha minden lány/nő mélyen tudatosítani akarná bennem hogy én: olyan ronda vagyok, mint a kvaszimódó, annyit érek kb mint egy kiszáradt hernyó, meg úgy egyébként is, hogy merek felszállni a metróra?

Nem, nem cuppogok feléjük, nem csorgatom a nyálam, nem vigyorgok, megvan minden fogam, normálisan vagyok felöltözve.


2016. ápr. 11. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Csak nagyon irritáló ez némely nőtől, hogy azt feltételezi minden hapsiról, hogy egy utolsó, aljas erőszakoló szatír.

És igen, akkor csodálkoznak, hogy sok ember baromi módon agresszívan tud viselkedni általánosítva a nőkre. "


Ezt meg nem vágom. Ha a nők azt hiszik, hogy mindenki agresszív, akkor jogos, hogy sokan agresszívak? vagy mi?

2016. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!