Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is érzitek néha úgy, hogy...

Ti is érzitek néha úgy, hogy szemétkedni akartok más emberekkel?

Figyelt kérdés

Általában normális, és kedves vagyok (már amennyire az lehet egy nagypofájú, ami a szívén, az a száján ember). De vannak időnként olyan napjaim (főleg a havi "olajcsere" ideje alatt), amikor mindenkit utálok, és jól esik beszólni másoknak. Sajnos ez nálam nem csak anonim oldalakon megy, hanem szemtől szembe is.

Más is van így? Hogyan szokjak le erről?


2016. ápr. 12. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Veresd pofán magad valakivel és majd leszoksz róla.
2016. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első, látom ma neked is ilyen napod van. Megnyugtató, hogy nem csak én vagyok olykor görény másokkal. :D
2016. ápr. 12. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, en alapbol nem vagyok ilyen. Akkor leszek ideges, ha nekem szolnak be...vagy ha vki idiota es nem veszi eszre magat :D De egyebkent bekes termeszetu vagyok :D
2016. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Normális ember vagyok, nincsenek ilyen szándékaim, viszont a szemétkedő dögökkel nem bánok kesztyűs kézzel.A szemétkedőket egyébként mindenhol utálják.És előbb-utóbb valahol visszakapod.Tehát nem érdemes ezzel poénkodni.
2016. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Én csak a görényekkel vagyok görény, mint te kérdező.
2016. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondom, alapjáraton nem vagyok tahó, csak NÉHA napján, úgy kelek fel, hogy idegesít mindenki, és jól esik bunkón szólni néhány emberhez. Nem teszek ellenük rosszat, nem okozok semmiféle kárt nekik, nem cseszek ki velük, csak ha valami olyat mond, ami felhúzza az agyamat, akkor bunkón szólok vissza.
2016. ápr. 12. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Pofád lapos legyen
2016. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére ilyen eszembe se jut. gondolj arra hogy amikor neked jó napod van és valaki kics*szne veled az vajon hogy esne. Vagy anyukáddal apukáddal testvéreddel?

Szerinted?

2016. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
# 8-as, semmiféle kicseszésről nincs szó.
2016. ápr. 13. 17:18
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha valakit bántasz az kicseszés... pont.

Mi az, hogy nem okozol kárt? Észnél vagy? Tudod hány fóbiás ember él az ilyen görények miatt? Akik nem tudnak már mit kezdeni magukkal k. jó dolgukban? És beszólnak meg szemétkednek másokkal csak úgy mer nekik olyan kedvük van?

Most mondom neked csak, hogy úgy tudj róla: Ha valakit pszichésen terrorizálsz vagy megalázol, súlyos maradandó sérüléseket okozhatsz kedves társaiddal együtt. Elég 4-5 ilyen undorító ember egy osztályközösségre akiknek felváltva van menzeszük és felváltva kínoznak valakit.

Szállj magadba még azelőtt, hogy ártasz valakinek!

Az pszichés sérülések súlyosabbak, mint a testi sérülések (nyilván nem akkor ha a nyakát töröd).

2016. ápr. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!