Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is érzitek néha úgy, hogy...

Ti is érzitek néha úgy, hogy szemétkedni akartok más emberekkel?

Figyelt kérdés

Általában normális, és kedves vagyok (már amennyire az lehet egy nagypofájú, ami a szívén, az a száján ember). De vannak időnként olyan napjaim (főleg a havi "olajcsere" ideje alatt), amikor mindenkit utálok, és jól esik beszólni másoknak. Sajnos ez nálam nem csak anonim oldalakon megy, hanem szemtől szembe is.

Más is van így? Hogyan szokjak le erről?


2016. ápr. 12. 18:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ezek a válaszok!

Azt vágjátok,hogy itt a válaszadók voltak csak szemetek, a kérdező halál normális,annak ellenére,hogy mindenki bunkózott vele?

Szerintem ezt a kérdést azért tette fel,hogy egy görbe tükör legyen,lássátok,hogy milyen bunkók tudtok lenni,miközben egy olyan embert bántotok,aki nem volt szemét veletek,csak feltett egy ilyen kérdést. Erre egyik válaszoló sem jött rá magától? Tiszta pszichológia. Ti meg szarul vizsgáztatok!

2016. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! Nekem van egy osztálytársam (nemszoktam verekedni, szín 5-ös tanuló vagyok és nincs beírásom sem) de van egy osztálytársam, akit mindenki utál, és csodálkozik, ha megverjük! Nekem is bekente titoba az új cipőmet, lefröcskölte az új melegítőmet (és nem olcsó kínai cuccok voltak) meg még homár is, de ő meg azt hiszi, hogy ő kindent jól csinál, na én az ilyeneket utálom!...
2016. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!