Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ha ezen az...

Miért van az ha ezen az oldalon kiirok egy kérdést, akkor itélkeznek, rossz embernek állitanak be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz, azért mert nem tudok segiteni pl,.a két hugomon, amikor nekik nincs annyira rossz dolguk..nekem meg nem egyszerü a helyzetem.Miért baj ha a sajàt életemet akarom helyre hozni, a sajàt gyermekemet helyezem előtérbe?Sokan vannak rossz helyzetben anyagi értelemben, de mintha ezen oldalon csak én lennék rossz helyzetben , mindenkinek megvan mindene, boldog, nincs hitele stb.Miért van ez?Csak nekem van ilyen érzésem?

2016. ápr. 12. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Általalában érdemes bővebben kifejteni a kérdést, hogy több szemszögből is tudjuk látni a helyzetet. Ha simán egy mondatot írsz, hogy "Nem akarok segíteni a tesómon"- akkor ne várj téged dícsérő válaszokat.
2016. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, hogy ki vagy, vagy milyen előzményei vannak ennek a kérdésnek, de mi sem állunk jól anyagilag, nálunk is van gyerkőc, ettől függetlenül ha tudunk, segítünk a másiknak a testvéreimmel, vagy a férjem testvérének is. Nem feltétlenül anyagiakra gondolok, sokszor a lelki támogatás, vagy fizikai segítség is jól jön a másiknak, úgyhogy segítünk. De van, hogy anyagilag egyikünk vagy másikunk kisegítésre szorul, hát segítünk. Pedig nekünk se ment mindig, vagy megy mindig jól.
2016. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem már az sem szimpatikus ha valaki mástól kérdezi meg, hogy jó ember vagy nem. Egy felnőtt ember miért vár megerősítést? Te életed, itt csak max. elmondjuk a leírtak alapján a véleményünket.

Illetve zavaró lehet még egyeseknek, hogy alig lehet érteni az írásod, sok a hiba, nincs szóköz stb.

2016. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
5 ÉV FEGYHÁZBÜNTETÉS ÉS KÖZÜGYEKTŐL VALÓ ELTILTÁS
2016. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A válaszokkal ugyanezt csinálják, ha ez megnyugtat. Voltam én már besavanyodott vénasszonytól kezdve, hülye tinifiúcskáig minden, sznob, panelproli, hazaáruló... 😃 Egyszerűen csak nevess, amikor gyanúsítgatnak, jobbat úgysem tehetsz. Ha elkezdesz magyarázkodni, akkor meg abba kötnek bele.
2016. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
te most ezt ,itt komolyan veszed? muhahaha
2016. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem akarok nem tudok meg apàm nem olyan h a Miskolci gyàmhatósàg ide engedte volna a hugomat aki lassan 18 lesz..egyszerüen a körülményeink olyanok..ha a fél évvel később lennénk jobban tudnàm tàmogatni.Utolsó a muhaha ismerös xd ;)
2016. ápr. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!