Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyeseknek miért kell visítani...

Egyeseknek miért kell visítani a nézőtéren, mint valami állat?

Figyelt kérdés

Sok előadáson voltam már, de ezt komolyan nem bírom megérteni, és ez leginkább nőkre, lányokra jellemző.

Miért kell a nézőtéren visítani mint a fába szorult féreg? Mi értelme van ennek?

Sok koncert felvétel is emiatt élvezhetetlen, mert non-stop megy a visítás, sikítás.


Én is voltam már nagyon izgatott egy előadás miatt, volt, ami nagyon lenyűgözött, mégsem jutott eszembe visítani.


Mire jó ez? Csak engem idegesít?



2016. ápr. 13. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Mi egy Imagine Dragons koncerten voltunk, azt hiszem tavaly. Amolyan kis családi stílusban adtak koncertet. Körben asztalokkal, stb. Tényleg jó volt. Csak egy csaj volt, aki itt is sikítozott. Ráadásul pont a közelünkben. Haverom már úgy volt vele, hogy "ráver olyat, hogy a kva anyja se ismeri fel":D
2016. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Én színházban voltam egy ilyen táncos előadáson.

És a mögöttem ülő kb 28-30-as nő állandóan sikított, visítozott, ordibált, de kb csak ő, max még rajta kívül 1-2-en.

Amikor már a fülem fájt tőle, és már nem tudtam az előadást élvezni, hátrafordultam, és megmondtam neki, hogy ne visítson, mint egy disznó, mert csak élvezhetetlenné teszi az előadást, meg már szerintem mindenkit kezd idegesíteni a tutulása. Persze meg volt sértődve, meg nekem mi közöm hozzá, aztán folytatta. De amikor már a 3. ember szólt rá, akkor sértődötten felállt, és kiviharzott.


Ha nem szólnak rá, komolyan mondom pofán verem. Olyan idegesítő és irritáló volt, hogy azt elképzelni sem lehet.

2016. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Roland G. ***** válasza:

Egyesek szeretnek szerepelni,ennyi.

Feltűnési viszketettség :)))

2016. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!