Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha pszichiáterrel sem tudom...

Ha pszichiáterrel sem tudom legyőzni a szép fiatal nőktől való félelmemet, mert régen ők kiröhögtek, kigúnyoltak, megaláztak amikor vertek az nagyfiúk az iskolába akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

36 éves koromra is itt tartok férfi selejtként.

Elhatároztam, ha olyan helyen kell dolgoznom, ahol ilyenek vannak leugrom a hídról a Dunába.

Már megkaptam, hogy szánalmas vagyok nem bírom tovább ezt az életet... :-(



2016. ápr. 13. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor válassz csúnya és öreg nőt.
2016. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Szarjál bele. Egy ilyen elb*szott társadalomnak semmi értelme megfelelni.

Kiröhögtek, kigúnyoltak, megaláztak? Tudom miért? Mert ostobák voltak.

2016. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Nézd a jó oldalát:Ezeket nagyobb eséllyel erőszakolják meg.

Amolyan természetes revanzs.

2016. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pszichológus sem tudott segíteni, akkor mi sem tudunk. Bocs.
2016. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is meg fogom ölni magam, már ott tartok.

Nincs ebben semmi. A halott embernek nincsenek problémái.

2016. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Ja, a szep nokkel csak a baj van.. Annal tobb baj mar csak a csunya nokkel van, akik szepnek hiszik magukat. Kulonben miert a noktok felsz, ha a fiuk utottek?? Engem is utottek megsem felek a noktol.. A gyerekek mindig gonoszabbak, mert ok meg nem tanultak meg elfojtani alantas erzelmeiket mint a felnottek. Ezen tul kell lepni. Randizz csunyakkal akkor, nincs abban semmi rossz. A legtobb noben kulonben lehet talalni szepet, plane mikor a feje a labad kozott van ;)
2016. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalkori traumák sorozata nálam is okozott fóbiákat.

Én kompletten félek az idegen emberektől. Legutóbb amikor egyedül mentem piacra, tömeg volt és ott ugye szóba kell állni az árusokkal, na 3x akartam kirohanni. De anyukámnak vásároltam ezért rákényszerítettem magam. Többször meg kellett állnom pihenni, elhúzódni valami sarokba...

Én úgy küzdök, hogy minden számomra rémisztő szituációt bevállalok (mondjuk nekem egy banki ügyintézés is kihívás, ami életbevágó azt a páromra bízom). Basszusgitározom ami miatt nyaranta minden hétvégén színpadon állok, kis színi előadásra vállaltam szerepet, gyerekeknek tartottam csoportfoglalkozást, zongorával léptem fel, egyetemen előadásokon bevállaltam prezentációkat, csoportos foglalkozásokon igyekeztem sokat beszélni stb. Ha óriási kihívások elé állítom magam, a kisebb kihívások könnyebbnek tűnnek.

Nem vagy selejt. Én sem vagyok selejt. Csak sérültek vagyunk mások kegyetlensége miatt. De semmiképp nem szánalmasak vagy selejtek.

Figyelj járj pszichológushoz, pszichiáterhez folyamatosan, mondom én 26 évesen kiborultam a piacon. Pedig a középisolának 8 éve vége. De mindig lehet fejlődni és berendezni az életed úgy, hogy ne akadályozzon a fóbiád és közben igyekezni minél jobban legyőzni a félelmeket. Sok tizenéves egyáltalán nincs tisztában azzal, hogy más embert egy életre megnyomoríthat, de ne rendeld alá magad a félelmeidnek, és fogadd el őket. Igen, fogadd el a félelmeidet, mert amíg nem fogadod el, hogy a részeid, a személyiséged részei, addig nem is fogsz tudni átlépni rajtuk.

HAJRÁ HAJRÁ HAJRÁ

2016. ápr. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!