Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan kérdéseket...

Tudtok nekem olyan kérdéseket mutatni innen ahol fiatal emberek írtak ki régen olyat hogy nem találnak társat vagy magányosak?

Figyelt kérdés

(sziasztok) :)


Én nagyon szeretem azokat a történeteket ahol egy ember magányos volt régen és közben sokat alakult az élete.


Tudtok nekem olyan régi kérdéseket mutatni innen amit kb 8-4 éve írtak ki ide azzal kapcsolatban hogy magányosak és nem találnak párt, DE még néha felnéz az oldalra vagy adott valami elérhetőséget?


Szerintem ez nagyon izgalmas dolog.


Most találtam egy kérdést 7 évvel ezelőttről amit egy 23 éves lány írt ki hogy őt még nem szólították meg a fiúk... Mára már egy érett 30 éves nő :O Ki tudja hogy alakult az élete... Olyan izgalmas szerintem. :)


Nagyon szeretném az ilyen embereket felkeresni hogy meséljenek egy kicsit hogy hogyan alakult az életük.


Tudtok nekem ilyen kérdéseket adni? Hátha van valami elérhetőség a kommentekbe vagy valami csoda folytán még nézik az oldalt :)


2015. júl. 24. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennél szerintem lényegesen egyszerűbb ha olyan kérdést írsz ki hogy: kivel mi történt az elmúlt kb. 5 évben párkapcsolati szempontból


Erre mondjuk a 20 év felettiek már biztosan tudnak történetekkel szolgálni, főleg hogy szinte nincs olyan ember a földön akit ne érne utol a magány.

2015. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!