Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik az embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik az embereknek nehezére, hogy megmondják, még szimpi sem vagy és barátkozni se akarok?

Figyelt kérdés
Miért ,,jobb" megoldás, hogy nem is keresik és jöjjön rá így, hogy le van pattintva?
2012. jan. 8. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A sok böszme szerint jó megoldás szerintem az még mindig jobb ha meg mondja neki öszintén a dolgokat
2012. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert bunkóók, és gyávák...
2012. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb szó nélkül odébb állni, mint megmondani, hogy "bocs de nem". Egyébként én ezt elég gerinctelen dolognak tartom. Velem is megesett már, nem haraptam volna le az illető fejét ha nemet mond, sőt értékeltem volna az őszinteségét.
2012. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igazából azért írtam ki a kérdést, mert nagyon elkeserítő, hogy még ennyire se méltatják a másikat, hogy ,,nem vagyok rád kíváncsi és nem akarok tőled semmit"...

2012. jan. 8. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rosszul tud esni, ha ennyire semmibe veszik az embert. Főleg ha úgy tűnt, alakul valami. :(
2012. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ismerős a helyzet :(
2012. jan. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!