Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy segítek az embereknek (család, barátok) ahol tudok, önzetlenül! Cserébe brunzolnak a fejemre! Ha akarok valamit akk oldjam meg magam! Legyek én is bunkófalvi? De akk meg azt mondják hogy én vagyok az!

Figyelt kérdés
Nem értem igazán mert régen nem voltak ilyenek az emberek.
2011. nov. 4. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg, hgoy egy kicsit figyelmetlenebb leszel velük (azért nem kell bunkózni sem!), aztán ha a szemedre vetik, akkor mondd meg, hogy hát ők sem nagyon aktivizálják magukat.

Amúgy bocsi a szőrszálhasogatásért, de az már régen nem önzetlen, ha bosszankodsz, hogy cserébe nem kapod meg ugyanazt... :)

2011. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Önzetlen az, amikor nem vársz viszonzást.

Ha meg nem tetszik ez a helyzet, akkor ne segíts nekik.

2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, én már túl vagyok ezen. A következő lépés az lesz, mikor megszokják a kényelmet, és elvárják hogy erőn (és a saját szükségleteiden) felül segítsd ki őket.

Az én záró eredményem: egy kitagadás, és egy tönkrement anyós-kapcsolat.

Anyám azt nem bírta hogy nem álltam rendelkezésére a nap 24 órájában, anyósom pedig hogy nem adtam nekik kölcsön (örökre) az utolsó falat kenyerünket is...

2011. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!