Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek vagy mondjak ha...

Mit tegyek vagy mondjak ha valaki nekem akar pletykálni másról de én nem akarok ebbe belefolyni meg teszek is rá magasról?

Figyelt kérdés
Szóval pl.munkahelyen vagyok és ketten dolgozunk valakivel.Elkezd magyarázni,hogy xy mekkora szemét és a munkáját is rosszul végzi stb...de engem nem érdekel a szitkozódás főleg nem más háta mögött...ilyenkor jó lehet egynek ha annyit mondok hogy hát ja...és kérdezek valamit a melóval kapcsolatban elterelésképp.Mit lehet még tenni?Ezt nem csinálhatom állandóan,nagyon átlátszó.De bunkózni sem akarok senkivel.
2016. ápr. 13. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, hát nem érdekel. Értelmes ember nem is szitkozódik... Csináld a dolgod, majd megunja. :D
2016. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam,hogy javasoljam az illetőnek,hogy ezt xy-nal beszélje meg ne velem...de ez meg olyan kioktatóan,arcoskodóan hangzik,nem?
2016. ápr. 13. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy attól félsz, ha megmondod neki hogy téged nem érdekel a szitkozódás, akkor majd téged szid a hátad mögött. Csak honnan tudod, hogy már nem teszi azt? :D
2016. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jogos😊de nem szeretek paraszt lenni
2016. ápr. 13. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg az van,hogy nem akarok beszélgetni magamról sem például és ők sem érdekelnek.Annyi sem,hogy hol lakik meg kivel.
2016. ápr. 13. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Húzhatod az időt, de ami el kell hogy jöjjön az el fog jönni. :D

Tuti lesz még összetűzésed itt és akkor nem kerülheted el a sötét oldalt. Engedd szabadjára a haragod! :D

2016. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ezt nem csinálhatom állandóan,nagyon átlátszó."

Dehogynem csinálhatod. Legjobb taktika. Udvarias is maradsz, de előbb-utóbb le fog esni mindenkinek, hogy neked nem érdemes másokat kibeszélni, mert úgyis elegánsan kifarolsz a témából.

2016. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!