Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért szereti bárki...

Vajon miért szereti bárki Beck Zolit (a 30y frontemberét)?

Figyelt kérdés
Most néztem meg tőlük egy semmitmondó videoklippet, amiben különböző liftekben parádéztak, Beck Zoli pedig úgy nézett ki mint egy rosszul nyalogatott, olvadozó fagylalt. A legrosszabb az egészben, hogy messziről sem volt szép, megszorozva azzal, hogy valószínűleg a klippforgatás kedvéért 9 sminkes toszogatta a pofáját, amely meg sem látszott rajta. Valaki ezt szereti? Most komolyan, mire jó ez? Beck Zoli szerintem még romológusnak is szörnyű, igazán elnézést kérhetne a kollegáitól.

#sziget #fagylalt #Beck Zoltán #romológus #ezt bogozd ki
2016. ápr. 14. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallgatok 30y-t, de annyira süt az irigység a kérdésből... Sérti az önérzetedet, hogy valaki vitte valamire és sok ember szereti, ami rólad nem mondható el. Inkább itt fröcsögsz, mint hogy a saját életedben elérj valamit. Ezért nem tartasz sehol.
2016. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a zenéjüket, de a kinézete miatt ítéled el? Az arcát hallgatod?



Klipekben a legnagyobbakat is sminkelik.



Ettől függetlenül lehet, hoyg a zene rossz.

2016. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jóképű, vonzó, stílusos és intelligens ember. Olyan akivel szívesen együtt zenélnék. Elnézést, pasi vagyok nőpárti de akkor is.
2018. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jó pali amellett tehetséges is szerintem ásd el magad csicskagyász
2019. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!