Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi menő ebben a, , fűvezés/''...

Mi menő ebben a, , fűvezés/'' témában?

Figyelt kérdés
Látom, hogy erre változtatják a Facebookon a borítóképüket a tinik(!!!), ilyen emojikat (🌿) használnak.. ez miért menő???

2016. ápr. 14. 16:55
 1/5 anonim válasza:
Mert feszegetik a határaikat és nagynak érzik magukat tőle.
2016. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszik nagyon lazák ettől.

És?

Kit zavar amúgy?

Engem nem.

2016. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
A rothadó Nyugat propagandája. Szerencsére csak néhány idegenszívű árulót tudnak megfogni ezzel, igazi mélymagyar immunis erre a borzasztó mételyre. A hígmagyarokért pedig amúgy sem kár, vessék csak bele magukat az erkölcstelenség fertőjébe, pusztuljanak.
2016. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan 420 van azért van most ennyire beindulva a dolog.
2016. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert jobbnak hiszik magukat tőle? Nem tudom én még nem próbáltam és nem is tervezem. Amúgy gondolom, azért mert azt hallják, hogy ez "megnyugtat és ellazít" és ez azért egy 15 évesnek 9 óra iskola után egy egész jó ajánlat. De nem menő, csak van.
2016. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!