Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életemben először voltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először voltam bulizni, de most sem jött oda hozzám egy lány sem. Soha nem lesz barátnőm. Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

2 régi osztálytarsam hívott el ,de csak azért mert senki más nem ment és így jó voltam én is.


Elmentünk... Elkezdődött a buli ês oda jött a 2 haveromhoz egyszerre 5 győnyörű lány és hívták táncolni őket.

Engem is hűtött az egyik,de tudom hogy engem nem akartak vinni csak udvariasságból.

Így inkább leültem valahova... Aztán már 15 lány táncolt egyszerre a 2 haverommal.


Én még senkinek sem tetszettem. :( De miért?


7 órát ott ültem és senki nem ült oda hozzám.


Aztán inkább 4 órával a vége előtt hazajöttem.


Pedig 70% lány volt a helynek és nagyon csinosak voltak és nem tűntek r**ancnak.


Kb mind 16 lehetett.


2016. ápr. 10. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
talán azért, mert látták rajtad, hogy zárkózott vagy és nem felszabadultan, vidáman bulizol... te vagy a fiú, neked kell aktivizálnod magad, ha nem ribis csajok voltak, akkor kevés az esély arra, hogy majd ők fognak rádmászni... ha nem akartak volna hívni a haverjaid, akkor ketten mentek volna,minek kellettél volna oda nekik... csak hármasával engedtek be?...kevés az önbizalmad, ami kisugárzik a személyiségedre
2016. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Te csak cserje vagy. Idővel felnősz picit és jobb lesz. Én viszont tényleg egyedül fogok maradni és mondok neked valamit: NEM LEHET ELFOGADNI!! Ebbe fogok beledögleni, de legalább hamar. Amúgy is rühelltem mindig is ezt a szánalmasan hulladék életet és erre jött ez is..., hogy nem lehet senkim. Úgyhogy ezzel ne viccelődj, mert neked lehet. Csak egyszerűen legyél határozottabb és bátrabb. Sok sikert!
2016. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha hívtak miért nem mentél táncolni? Vagy te hogy gondolod a barátkozást? Eléggé szánalmas vagy.
2016. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg te arra nem gondolsz,hogy a 2 haverod jóba van a csajokkal?


Minél többet jársz bulizni,annál több ismerősöd lesz,annál könyebb találnod valakit./tapasztalat/

Lehet,hogy a 2 srác személyesen jóba van a lányokkal,és nem csak úgy randomba odamentek.

2016. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Pfuu mennyi fura ember gyűlik össze gyakorikérdéseken :D

Önbizalom gyerekek :D

Előttem már leírták, ha nem hívtak volna akkoris el lettem volna. Azért hívtak hogy szórakozz te is.

A másik: egy szórakozóhelyen leülni nagyon szánalmas, főleg, hogy egyedül ülsz. Ha 70% volt lány, akkor biztos lett volna valaki aki szivesen megismert volna,vagy akár több is. De ha b*@szol nyitni az emberek felé akkor ne várj semmit. Főleg ha még el is utasítod hog felkérnek táncolni...

2016. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
javítsatok ki ha tévednék, de nem a fiúknak kéne odamennie a lányokhoz?
2016. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok alkoholpárti, DE ha ennyire félős vagy és még ha hívnak sem mész táncolni, mert bemagyarázod magadnak a sok hülyeséget, talán innod kéne legközelebb 1kis bátorítót, csak annyit, hogy kicsit feloldódj, hangsúlyozom mértékkel! Én biztos nem mennék oda egy egyedül üldögélő sráchoz, még ha bejönne akkor sem! Egyből azon agyalnék vajon miért nem a haverjaival van, mit különcködik, tuti nem stimmel vmi stb. Amúgy meg ha barátnőt akarsz, azt ne buliban keress!
2016. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es mond valamit. :) Nekem is így lett barátnőm, menyasszonyom, feleségem. De ahogy írja: mértékkel a piával! Felszabadítja a gátlásokat, de ez a puska visszafelé is el tud sülni.
2016. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
& ha vki nem szereti sem az alkoholt, sem "bulizni", akkor az így járt
2016. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
11 órás buli?
2016. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!