Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vélekednek emberek...

Miért vélekednek emberek olyan rosszul oroszokról?

Figyelt kérdés

Előre szögezem hogy elnézést hibákért nem sokat használok mostanság magyart.


Félig orosz vagyok de éltem magyarországon is sok évet. Mivel a nyugatiak nagyon azt mondják hogy kelet mennyire gonosz meg rossz ezért írok kicsit az itteni világról hátha segít valakinek. Sokan mondják itt hogy a nők mennyire nehezek magyarországon és én is ezt tapasutaltam.


Az orosz lányokat nőnek nevelik és sokkal nőiesebbek vagy nem is tudom hogy kell ezt megfogalmazni magyarul. Arra gondolok hogy olyan mintha 20 vagy 30 ével ezelőtt lennénk. A magyar lányok is nagyon szépek nem ez kérdés de az orosz lányok is azok. A nagy eltérés a ruhák és a nőiességük. Nálunk még a legtöbb lány szoknya, harisnya, magassarkút hordanak ahogy sok éve még máshol is. Vannak lélegzetelálítóan szépek köztük és most jön lényeg hogy ők bizony leállnak bárkivel ugyan úgy szinte. Orosz lányokat régi értékszerinti nőnek nevelik és nőként is viselkednek. Vannak bulis lotyok itt is nem erről van szó de ők is felnőnek agyilag 20as évek alatt.

Tudom hihetlennek tűnhet ez de nézzetek meg orosz oldalakat meg orosz bulis képeket szentpétervár és moszkva olyan mint new york csak emberek sokkal normálisabbak. Tudom ez is hihetelen pedig tényleg így van. Félre értés ne essék szeretek magyarokat is de az orosz nőkkel sokkal könyeb szerintem legalábbi én tapasztalatok alapján. Ronda férfi magas férfi alacsony férfi kövér férfi szőrős férfi mindegy egykutya orosz nőnek :))) Orosz férfi ugy néz ki mint medve azaz szörny orosz nő pedig mint szépség és itt ez teljesen természetes. Magyar nő nagyon sokat hisznek magukról maig nem értem miért pedig ugyan olyan mint orosz szép mindkettő.


Tehát ajánlom nektek orszoroszágot egyszer gyertek ide és nézzetek szét kicsi nem hiszem hogy csalódás fogtok amit nyugat állít erről az országról az vicces de mesziről érkezet ember sok mindent mond. Ez persze forditva is így van. De aki nem politikus annak ezek nem dolgai.



#szép mind
2016. ápr. 14. 21:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel nézve: tehát ha orosz lennék, akkor elvárás lenne, hogy szoknyában tipegve tönkrebsszam a lábam a magassarkúval, és akármilyen szupernőiesen kinéznék, még akkor is az lenne az elvárás, hogy válogatás nélkül elmenjek minden ronda férfival. Hááát, én ezek után inkább sajnálom őket. Inkább maradok Magyarországon, itt ha farmerban, pólóban mászkálok smink nélkül, akkor is megválaszthatom, melyik sráccal randizom :) akkor szerinted most sokat hiszek magamról? Hát bocs, azt nem tudom megválasztani, hogy kihez vonzódom, ez ösztönösen jön...


Bár a google-nak azért van jó pár találata "hot russian men" kifejezésre, szóval szerintem nálatok se lehet annyira gáz a helyzet :D

2016. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én szeretem az oroszokat, a férfiak is tetszenek. Vannak orosz barátaim, és sokszor inkább őket tartom beképzeltnek, mint a magyarokat. De ettől függetlenül bírom őket. A nők nagyon kedvesek és barátságosak, a férfiak tisztelettudóak, de vannak, akik nagyon nyomulnak (eddigi tapasztalatok alapján).
2016. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Sajnálok ami történt nagypapáddal de nem felejtsd el én nem vagyok katona és az átlag ember sem katona sem itt sem máshol. Azért is direkt irtam hogy nem politikai kérdés mert lehet mást is mutogatni manapság is ha ilyesmiről van szó. De közembereknek nincs ilyenhez köze elhiheted.


Vannak bekézptelt emberek mindehol de magyarországon sokkal több volt nők között :))

2016. ápr. 16. 20:12
 14/26 anonim ***** válasza:
Én nem értelek. A nők gondolnak sokat magukról? Épp most adtad elő, hogy az a normális, ha a nő egy szépség, de bárkivel összejön. A férfi lehet ronda. Ettől nem tudom, miért jobb az ország. Ráadásul ez egyetlen alaposan kifejtett dolog volt. Nincs bajom Oroszországgal, sose voltam ott, de most attól várod a népszerűséget, hogy ilyenek a nők? És a nők nem kell, hogy kedveljék az országot, csak a férfiak, közülük is csak a heterók? Többieknek toll a fülükbe? :) Egy országot sok minden miatt lehet szeretni meg nem szeretni, de ha bárki is utálja az országodat, az nem azért van, mert nem tud csajozni.:)
2016. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#14 Lehet kicsit igy érthető a kérdés de nem csak ez volt a célom vele. Az orosz nők szerintem sokkal könnyebben megközelithető mint magyarok. Itt sokan az a bajuk hogy a nők milyen nehezek. Orosz nők sokkal kevesebbé ilyenek. És igen ezzel is népszerűsíteni akarom az országot :))

Viccen kivül csak nagyon unalmas a médiát olvasni hogy oroszország mennyire gonosz. Pláne ahogy sok ember válaszából is tűnik hogy nem tudják miről beszélnek. Vannak persze gondok itt is ahogy mindehol a világon de a nyugati propaganda nagyon eltúlzóan lehúzz ez a helyet pedig az átlag emberek nagyon is normálisak. Nők pedig csodálatosak :)

2016. ápr. 16. 22:12
 16/26 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, de ha valaki a politika miatt tényleg utál titeket, nem fog megkedvelni a nők miatt.
2016. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazán aranyos, hogy a csinos orosz lányokkal akarod népszerűsíteni az országot, de minket csajokat ezzel nem fogsz tudni meggyőzni. :D
2016. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%

Oooooo...most komolyan azt probalod itt bemeselni mindenkinek, hogy az orosz nok barkivel osszealnak, es nincsenek magas elvarasaik?: o

Ugyanarrol az Oroszorszagrol beszelunk?

Par eve elek Szentpetervaron, a ferjem orosz, tehat szemelyes tapasztalatbol beszelek en is. Abban egyetertunk, hogy az orosz nok ranezesre altalaban sokkal noiesebbek (legalabbis a nagyvarosokban(!!!!) ), mint a magyarok. Viszont az altalad felvazolt helyzet, miszerint nem szamit nekik a kulso es a viselkedes, az esetek tobbsegeben abban az esetben allja meg a helyet, ha az uriembernek igen vastag a penztarcaja.

Rengetegten mennek a penzre, nem veletlen, hogy annyiar vadasznak kulfoldi ferfiakra. Es itt tenyleg vadaszatrol beszelek. Kifigyelnek, becserkesznek es lecsapnak. Rengeteg orosz no elvarja, hogy a sajat fizeteset az utolso rubelig magara kolthesse. Tehat adott egy kapcsolat, ahol van ket kereso ember, de igazabol a ferfi tartja el mindkettojuket.

Ami egyebkent az o dolguk. De ne emeld mar oket piedesztalra es ne ugy tuntesd fel oket, mintha jolelku nimfak lennenek, akik egyaltalan nem nezik a sajat erdekeiket.

2016. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok!

Nekem is orosz a férjem, Novoszibirszkben élünk.

Nos, igaz, hogy itt még élnek a hagyományos nemi szerepek, és a legtöbb nő nőiesen öltözködik, de senki se higgye, hogy itt nincsenek lestrapált, kimerült nők. Van olyan ismerősöm, akinek a hócipője tele van azzal, hogy folyton a külsejével kell foglalkoznia, hogy nőként bánjanak vele, a férfiak pedig ilyen téren sokkal többet engedhetnek meg maguknak, mert az ő külsejük sokkal kevésbé határozza meg őket és a társadalomban elfoglalt helyüket. Ebben igaza van a kérdezőnek. De hiába nevelik őket a régi értékrend szerint, van, aki átlát ezen és nem tetszik neki, szóval nem minden orosz nő viselkedik az elvárásoknak megfelelően. Ja, és abban is egyet kell értenem, hogy néha förtelmesen hanyag, melegítőgatyás férfiakat lehet látni gyönyörű, igényesen kisminkelt, magassarkúban tipegő nőkkel. Mit ne mondjak, vicces látvány tud lenni. Ez is mutatja, hogy a nőnek inkább az a "dolga", hogy a nőiességét hangsúlyozza, míg a pasik külseje aligha számít.

Moszkva meg Szentpétervár tényleg más, sokkal európaibb módon élnek az emberek, és a gazdag pasik és a pénzéhes lotyók is itt fordulnak elő többnyire. Moszkva meg egy ázsiai részen fekvő város között ég és föld a különbség. Ezért szokták azt mondani, hogy aki Moszkvában járt, az nem is látta (az igazi) Oroszországot.

2016. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

18 & 19 Azért jöttem ezzel két várossal mert európából ideérkezve ez a kettő legkisebb különbség hogy írtátok. Én éltem szibériába ahol nem akarsz út melett megállni pisil mert félted életedet -40fokban :))

De elsősorban Moszkvában éltem ami nagyon sokat változott utóbbi 15 évben.

Amit írtok jogos sok a pénzéhes nő de magyaroknál sokkal több szerintem. Odamentem átlagos lányhoz egy mosojal és sziával és csak vágták fura arcokat pedig nem vagyok ijesztő meg semi. Sőt volt olyan is amelyik szemétkedett. Magyaroknál laktam vagy 8 évet és nagyon rosszak az ilyen tapasztalat.

Oroszországban ugyan ez a szintű nő teljesen máskép áll a férfihez. Még létzik az alapelv a nő legyen szép a férfi pedig férfi. A tréning ruha tényleg durva azzal egyet értek. Én sokkal inkább a test dolgokra gondolok amiben az orosz nők sokkal kevésbé problémáznak. Szép ruhát könnyű venni akár nőnek vagy férfinek viszont biológiai külső már más kérdés. De nem akarok vitatkozni :)

2016. ápr. 18. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!