Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vélekednek emberek...

Miért vélekednek emberek olyan rosszul oroszokról?

Figyelt kérdés

Előre szögezem hogy elnézést hibákért nem sokat használok mostanság magyart.


Félig orosz vagyok de éltem magyarországon is sok évet. Mivel a nyugatiak nagyon azt mondják hogy kelet mennyire gonosz meg rossz ezért írok kicsit az itteni világról hátha segít valakinek. Sokan mondják itt hogy a nők mennyire nehezek magyarországon és én is ezt tapasutaltam.


Az orosz lányokat nőnek nevelik és sokkal nőiesebbek vagy nem is tudom hogy kell ezt megfogalmazni magyarul. Arra gondolok hogy olyan mintha 20 vagy 30 ével ezelőtt lennénk. A magyar lányok is nagyon szépek nem ez kérdés de az orosz lányok is azok. A nagy eltérés a ruhák és a nőiességük. Nálunk még a legtöbb lány szoknya, harisnya, magassarkút hordanak ahogy sok éve még máshol is. Vannak lélegzetelálítóan szépek köztük és most jön lényeg hogy ők bizony leállnak bárkivel ugyan úgy szinte. Orosz lányokat régi értékszerinti nőnek nevelik és nőként is viselkednek. Vannak bulis lotyok itt is nem erről van szó de ők is felnőnek agyilag 20as évek alatt.

Tudom hihetlennek tűnhet ez de nézzetek meg orosz oldalakat meg orosz bulis képeket szentpétervár és moszkva olyan mint new york csak emberek sokkal normálisabbak. Tudom ez is hihetelen pedig tényleg így van. Félre értés ne essék szeretek magyarokat is de az orosz nőkkel sokkal könyeb szerintem legalábbi én tapasztalatok alapján. Ronda férfi magas férfi alacsony férfi kövér férfi szőrős férfi mindegy egykutya orosz nőnek :))) Orosz férfi ugy néz ki mint medve azaz szörny orosz nő pedig mint szépség és itt ez teljesen természetes. Magyar nő nagyon sokat hisznek magukról maig nem értem miért pedig ugyan olyan mint orosz szép mindkettő.


Tehát ajánlom nektek orszoroszágot egyszer gyertek ide és nézzetek szét kicsi nem hiszem hogy csalódás fogtok amit nyugat állít erről az országról az vicces de mesziről érkezet ember sok mindent mond. Ez persze forditva is így van. De aki nem politikus annak ezek nem dolgai.



#szép mind
2016. ápr. 14. 21:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az oroszok hány nőt megerőszakoltak, bármit elvehettek. Ezért utálják az emberek.
2016. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Az oroszok végigerőszakolták egész Európát, a harcmezőn brutálisak voltak a magyar és német katonákkal, levágták a karjukat. És ahogy hallottam gyerekeket is öltek. A háborúban minden megtörtént a nemi erőszaktól a belezésen át a kannibalizmusig, így nem is meglepő, de amit az oroszok műveltek arra nincs szó. Nézzetek kicsit szét az interneten, olvassatok háborús könyveket az orosz és német katonáról. Vessétek össze a könyveket. Az egyik író ellentmond saját magának, a másik totális propagandával ír, a harmadik ahogy tud igyekszik a valóságra törekedni. De ahogy észrevettem minden műben vannak vetítések, túlkapások és homályosítás. A mai napig vannak dolgok amikről még a történészek sem mernek nyíltan beszélni. ÉS olyan dolgok is amiről már nem tudod eldönteni hogy most igaz e vagy sem, mert az egyik ezt mondja, a másik meg azt, az egyik propaganda igyekszik elnyomni a másikat.


A kommunizmus elég szépen leamortizált sok mindent lásd Nyugat Németország. Az egykori NDK még most sem fejlődött fel teljesen a nyugati országrészhez képest.


Sokan odavannak Putyinért is, hogy őszinte legyek én nem. Csak azért említem meg mert fentebb szóba került. Megvan róla is a véleményem, ahogy Orbánról, Gyurcsányról, Vonáról, Merkelről és a többiekről. Az összes politikusban vannak hibák, vannak gerinctelen hajlamok és karizmák. Hogy az adott politikusokra, akárkiről is legyen szó nemzettől függetlenül milyen tulajdonság illik azt döntse el mindenki saját magában.


Én inkább maradok a semlegesség homályában.



Írták még fentebb a magyar és az orosz viselkedésbeni hasonlóságot. Ezt tapasztaltam én is. Elég valószínű mivel mi is ázsiai nép vagyunk, hogy valami rokoni közünk lehet az orosz népcsoporthoz. Nem tudom, de tapasztaltam a másikra való akaratráerőltetést. Apám is ugyanezt csinálja velem. Szerintem erről az egészről a kommunizmus tehet és az ostoba magyar mentalitás. Már magam sem tudom mit higgyek, melyik ország mentalitása a legjobb. Azt viszont tudom hogy nem szeretek Magyarországon élni!

2016. máj. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"A kommunizmus elég szépen leamortizált sok mindent lásd Nyugat Németország."


Elírtam bocs, Kelet Németország.

2016. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nyugaton csak látszólag élsz jól, de rabszolga vagy! A nyugat europaiak feleannyira sem barátságosak és őszinték mint az oroszok, én született magyarként laktam 3 hónapot Krasznojarszkban,még a rendőr is vodkát iszik veled, a csajok tényleg nem válogatósak és nem lekezelőek, pedig én magamtól tanultam oroszul ( kis kárpátaljai segítséggel) és senki sem szólt le vagy nevetett ki hogy rosszul beszélem a nyelvet,mindenhol tiszteletet kaptam, és senki sem nézett le hogy magyar vagyok! Most itt vagyok europában, és látom mi folyik itt, az emberek globális rabszolgaságba taszítása, amint tehetem visszamegyek és zenét játszom egy orosz kocsmában,ott volt életem legboldogabb 3 hónapja( pedig nem turistaként voltam ott)!
2016. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Utolsó arról hogy nyugat Európa ilyenné vált, arról többségében Anglia és az USA tehet.


Be kell valljam nekem sem tetszik ami Németországban megy, ténylegesen rabszolgamunka minden, de valljuk be, gazdasági szempontból a német a legerősebb és legkitartóbb.

2016. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Továbbá az európai lakosság olyan sznob lett, hogy rájuk se nézhet egy átlag munkás, mert egyből le van ordítva.
2016. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!