Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titokzatosság. Mit tehetek...

Titokzatosság. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
18,5 éves lány vagyok. Kiskoromban mindig olyan örök mozgó voltam, de idővel lassan az ellentétjévé váltam. Csak akkor beszélek ha kérdeznek, akkor is keveset, nagyon ritkán kezdeményezek beszélgetést. Csak pár embert engedek közel magamhoz, sem a szüleimmel, sem más családtagjaimmal szemben nem vagy nyitott. Elég kifejezéstelen arcom van, nem lehet leolvasni, hogy mit gondolok, mi a reakcióm. Vannak, akik UFO-nak néznek... Ha valakit közel engedek magamhoz és megismer, az tudja, hogy kedves, rendes vagyok, de ilyen ember 5-6 ha akad. Ez a személyiségem, de szeretnék tenni ellene. Bár vannak, akik pont a személyiségem miatt akarnak közelebb kerülni hozzám. Titeket zavarnak az ilyen emberek?

2016. ápr. 17. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel manapság minden harmadik tinédzser ezt mondja magáról, így nem igazán hiszem el, hogy ilyen amíg lehetőségem nincs személyesen megtapasztalni. Én alapból tudok beszélgetni mindenkivel, kedves vagyok, és ha úgy tapasztalom, hogy kár az időmet fecsérelni olyan emberre aki esélyt sem ad arra, hogy kommunikáljon, aki inkább a fülébe dugja a fülhallgatót , azzal én nem foglalkozom. Nem zavar, de kábé olyan senki lenne számomra, mint egy útszéli hajléktalan..
2016. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy nem hiszed amíg látod. Valóban sokan mondják ezt magukról. Amit leírtam, azt mások mondják rólam. A tanáraim is rengeteget kötekednek velem, hogy legyek nyitottabb, azt hiszik, hogy valami gond van velem. Pedig egyáltalán nincs semmi, csak ilyen vagyok... Néha zavar ez, így szeretnék változni, közelebb engedni magamhoz másokat. Az erőltetett lenne részemről, mert az már nem én vagyok, de néha saját magam agyára megyek ezzel...
2016. ápr. 17. 12:39
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
Nem zavarnak az ilyen emberek, és amíg vannak akik így szeretnek, én nem foglalkoznék másokkal. Ilyen korszakot élsz, biztosan fog ez még változni.
2016. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát... Nagy esélyt nem látok a változásra. Ilyen vagyok már 7 éve, és ami azt illeti jobb is így, rengeteg csalódástól megkímélem magam. Csak szeretném ha nem földönkívülinek néznének...
2016. ápr. 17. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Na én is pont ilyen vagyok, csak hím változatban :D
2016. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D Na hát ennek örülök.
2016. ápr. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!