Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek bunkó a saját fajtársa...

Lehetek bunkó a saját fajtársaimmal?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Végül is csak magamra számíthatok. Nem ez a divat manapság ?
2016. ápr. 18. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz,lelked rajta.

Ez kit érdekel szerinted?

2016. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos sok minden divat manapság. Most akkor olyan akarsz lenni mint mindenki más? Ha megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is? Nem értelek.

Miért akarsz bunkó lenni? Attól többnek vagy jobban érzed majd magad? Nem hiszem.

Mennyi idős vagy? Miért akarsz bunkó lenni?

2016. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy ne függjek másoktól, eddig sokszor belém kötöttek, azért mert nem voltam az a bunkó fajta hogy haverkodni tudjak velük.. de mostmár úgy gondolom ha ők is akkor én is, meg kell húzni a határ vonalat, hogy lássák rajtam nem egy noname kis jancsi vagyok. de ahogy észrevettem ez megy manapság még nőknél is rivalizálás, tehát fel készülök arra hogy nekem senki ne mondja meg, de ne is nagyon várjak, számitsak semmire, csak is Magamra, és lehetek bunkó ha kell, menet közbe úgy is észrevesznek, hogy van egy stilusom. akinek tetszik tetszik akinek nem annak nem
2016. ápr. 18. 19:48
 4/4 anonim válasza:
Aki megadja neked a tiszteletet, annak te is add meg, aki nem adja meg, annak te se add meg.
2016. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!