Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » De miből tudjam, hogy a...

De miből tudjam, hogy a nőgyógyász nem "úgy" néz a nőre?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyek, és frusztrál ez a gondolat.

Mindkét nem válaszára kíváncsi vagyok.



2016. ápr. 18. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Semmiből se. Erre borzalmasan kicsi esély van.

Heteró női nőgyógyászhoz járj ha normális kezelést és normális hozzádállást vársz.

2016. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne agyalj ezen mert akkor tuti egy ilyen alakot vonzol be.

Lehet látni rajta hogy téged bámul,és annyira hogy zavarba ejt már a vizsgálat elején. Na onnan kifelé. Bár ilyen alig alig akad mert az állásával játszik ha úgy nyilvánul meg és feljelentik.


Nekem a légzés terhelésen volt olyan a doki.

Egyfolytában bámult éreztem hogy a melleimet bámulja ruhán át és zavart. Mondja megvizsgál. Mondom a hátamon húzzam fel a pólót? Neki mindegy. Na anyádat gondoltam és háttal fordultam neki. Nem is mentem többet hozzá.

2016. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Eddig köszi!

Csak ez egy olyan kiszolgáltatott helyzet nekem/nekünk..


Nem régen olvastam egy kérdést, hogy mi alapján lesz egy férfiből nőgyógyász.

Persze nem kizárt, hogy azért mert jól keres, meg hiányszakma (...), de nyilván mégiscsak férfi.

Én mindenesetre nem hiszem, hogy képes lennék egy idegen orvosnak megmutatni magam, akit akkor látok először.

Azt sem értem, hogy ezek az orvosok hogyan tudnak elvonatkoztatni.

Valahogy nekem ebbe még belegondolni is kellemlen.

2016. ápr. 18. 20:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Valószínű már egy idősebb doki, náluk meg jópár x év után nem a nőkön ketyeg már az agyuk, sőt, inkább idegesítik már őket.

Aztán aki még ha szexuálisan is teljesen aktív, ha lát naponta 2467 darab női lábat, lehet, elment már tőle a kedve.

Inkább azon izgulj, ha elkezdesz nyávogni, nehogy elküldjön a francba, idősebb palik már hajlamosabbak erre.

2016. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Sehonnan. Normális szakembernek tudnia kell elkülöníteni a kettőt, akkor is, ha egy fiatal, hetero pasiról van szó. Abban a pillanatban, hogy kényelmetlenül érint a jelenléte, viselkedése, szavai, nyugodtan leléphetsz és keress másik orvost, még csak meg sem kell bizonyosodnod arról, hogy valóban jók-e a sejtéseid. Ha kényelmetlenül érzed magad, váltsd le.
2016. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Először nőhöz jártam. Semmivel se volt könnyebb. Most egy 39 éves férfihez. Teljesen közömbösen néz rám.
2016. ápr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóhírű nőgyógyász felpofozott egy nőt, bíróság elé állítják.

- Hogy történhetett ez, doktor úr?

- Benn voltam a rendelőben, lement 14 vizsgálat, levezettem 5 szülést meg két abortuszt. Aztán szólt a kollégám, hogy legyek ügyeletes. Még 4 szülés. Hajnalban leültem a parkban, mert már szédültem a fáradtságtól. Odajött ez a nő, hogy: Helló! Akarsz tízezerért pinát látni?

2016. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te leszel az idén az ezredik nuni, akit megvizsgál.

Te, amikor az ezredik répát meghámozod, még tudsz "úgy" gondolni rá???

2016. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászokhoz jár egy csomó másik nő, köztük mondjuk tizenévesek is fogamzásgátlót iratni, lát egy csomó fiatal, csinos lányt, miért pont rád izgulna?
2016. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem pont magamra gondoltam.
2016. ápr. 24. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!