Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért válnak "népszerűvé" a...

Miért válnak "népszerűvé" a környezetemben azok a dolgok, amiket én csinálok?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha a kérdés nem egyértelmű, de megpróbálom azzá tenni. Szóval én elkezdtek csinálni egy adott tevékenységet (sport, szokás) és fokozatosan azt veszem észre, hogy a környezetemben lévő emberek (családtagok, barátok) is rászoknak erre. Pl. elkezdtem edzőterembe járni, azóta sokan mások, főleg barátaim is elkezdték. Addig senkit nem érdekelt...A másik meg, hogy elég kritikusan állok a gyógyszerekhez és egyre jobban terjed ez a nézet is, a környezetem "gyógyszertömői" is inkább azok nélkül kezdték el kúrálni magukat.

Miért van ez?



2016. ápr. 18. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy ezt csak bele képzeled,hogy miattad,mert eddig te nem jártál kondizni és nem láttad ki jár,vagy csak szimplán kedvet kaptak ami nem baj. Hogy valaki nem szed gyógyszert az nem baj. Mindenkinek más az elképzelése. Én pl jógázom meditálok ami miatt hülyének néznek de teszek rá. Van akit meg érdekel de nem tudja hogy fogjon neki. Ha kérdez segítek ha nem úgy marad. Van egy tibeti malám meditáláshoz használom,volt aki mondta neki tetszik vesz egyet. Mondtam oké,de minek? Ez nem egy dísz ékszer. Vannak gyógyköves nyakláncaim. Kérdezik mik azok? Akkor nekik is kell. De venni nem vesznek mert nem olcsók és nem tudják melyik mire való. Sok ember elkezd utánozni valakit de csak egy ideig. Van aki szeretne utánozni de lusta elindulni.


Én is jártam kondizni,utána jöttek olyan pasik akik előtte soha mert én voltam egyedül csaj. A végén abba hagytam mert olyan sokan jártunk abba a kicsi terembe hogy várni kellett egymásra nem is keveset aminek semmi értelme. Hagyd rá. Megunják.

2016. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki hatással van a környezetére, ami lehet jó és rossz is, attól függően, hogy pozitívan hat rá, vagy negatívan.
2016. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kellemes személyiséged van. Jól előadod a dolgokat és kedvest kapnak hozzá
2016. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!