Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék férfiasabb?

Hogyan lehetnék férfiasabb?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. A szüleim 9,5 éve elváltak, az anyám nevelt fel. Nagyon sokszor néznek új társaságban femininnek/melegnek, ami iszonyatosan rossz. Vékony vagyok, 180 centi és 54 kiló. Szeptember óta járok konditerembe személyi edzővel, ami már javított rajtam. Viszonylag magas hangom van, pedig pont a magas, vékony embereknek szokott mélyebb lenni. A hajam hosszúkás, nagyon hülyén nézek ki rövid hajjal. Szemüveges vagyok. Szerintem és mások szerint is jól nézek ki. Hogyan lehetnék férfiasabb? Gondoltam rá, hogy szedek tesztoszteron hormont, az milyen vénnyel váltható ki? Tipp vagy akármi?

Előre is köszi 15,5/F



2016. ápr. 19. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van egy 15 éves srác akivel játszani szoktam neten, még csak a hangját hallottam (TSen szoktunk dumálni ) de nagyon ratyis :'D ne aggódj majd fog ez változni, én most vagyok 21 de sokan 25nek néznek és szerintem ez gázabb :D
2016. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is kérek szépen képet:)
2016. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

a kondi mellett menj el heti 2x box edzésre is.

a személyi edzővel pedig írass egy étrendet is ne csak edzéstervet.

2016. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!