Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell tullepni irigysege...

Hogyan kell tullepni irigysegen, feltekenysegen?

Figyelt kérdés

Van par dolog, amire nagyon vagyom, es ezeket egyetlen ismerosom kapta meg egy szemelyben az elettol, raadasul rovid ido alatt. Egyszeruen el vagyok keseredve.


23L


2016. ápr. 23. 03:45
 1/4 anonim válasza:
Hú, nekem is van ilyen ismerősöm. Úgy gondolom, magamnak hazudnék, ha nem vallanám be, hogy hihetetlenül irigy vagyok rá. De túl kell lendülni ezen. Nem tudunk rajta változtatni, úgyhogy az irigységgel töltött időt inkább fordítsuk arra, hogy mi is elérjük saját erőnkből a kitűzött céljainkat.
2016. ápr. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kettő dolog ami saját véleményem, persze van akinek más a véleménye, De vagy az, hogy tudomást se veszel róla hogy ismerősödnek mije van, nem érdekel, a saját dolgoddal foglalkozol, alakitod úgy hogy Neked legyen jó.

Vagy elindulsz te is azon az úton amit ismerősöd csinál, persze ez attól függ hogy tényleg azt akarod e Te magad

2016. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1, igen, elegge mellbe vago tud lenni ez az egesz. :(


#2, sajnos anyagilag nem allok olyan jol, hogy ugyanazt az utat jarhassam be, mint az ismerosom.

2016. ápr. 23. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán Törekedj a saját életedre, hogy büszke lehess rá arra amit elértél, s ne azzal foglalkozz hogy kinek mije van, mert akkor le maradsz a saját életedről.:)Hogy motiváljon, gondolkozz el rajta mi az amit 1 év múlva el akarsz érni, vagy 5 év múlva hol akarsz lenni. Van e olyan munkád, szakmád, tanulmányod amiből a maximumot kitudod hozni.
2016. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!