Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységen javítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységen javítani? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A barátom nagyon féltékeny, de nem adok rá okot. Akkor is aggódik meg nem örül ha a barátnőimmel elmegyek pl. hamburgerezni délután. Ezért inkább nem is megyek. Félt nagyon és kiakad ha véletlenül is hozzám szól vagy keres egy másik fiú. (Ami nagyon ritka mert kerülöm az ilyen helyzeteket). Ez javulhat? El fog múlni? én 19/L, ő 20/F

2015. júl. 13. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom egy évig. Szerintem "mindenki magából indul ki" . Lehet hogy nem adsz okot rá, és lehet hogy ő arra gondol, hogy ő hogy viselkedne ha a haverjaival megy bulizni.Vagy egy régi "seb" az oka. Esetleg csalták már meg. Sajnos ezen nem hiszem hogy sokat lehetne javítani. Annyit javasolnék, hogy ülj le vele beszélgetni, és kérdezgesd, hogy mire alapozza a féltékenységét. Persze ne vádold semmivel, mert abból veszekedés lesz.

22/L

2015. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ő nagyon megbízható, meg csak nem is beszel lányokkal mert hogy rajtam kivul senki sem érdekli. Meg azt is tudja hogy bennem is megbizhat csak egyszeruen felt es nem birna elviselni ha mas fiúkkal latna beszelni akar vagy barmi. Csak reméltem hogy ez idővel elmúlik :D
2015. júl. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!