Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenységen hogy lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységen hogy lehet a legjobban felülkerekedni?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátomba vagyok szerelmes, párszor bele is sikerült futni az extrákba, de semmi komoly nem történt, bár alig egy hete még "együtt voltunk". Most kialakulóban van egy párkapcsolata = megismert egy lányt, akivel nagyon jól elvannak, és én majd megveszem! Hogy tudnám legyűrni az érzést?

2015. nov. 23. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, hogy ő sosem érzett úgy mint te, tartani a távolságot és keresni mást.
2015. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sok éve vagyunk jó viszonyban, ismerjük egymást, ilyenek. Tudtam, hogy nem vagyok az "esete", de ami történt, megtörtént, örülök, hogy megtörtént, de hónapok óta folyt a dolog, nem fixáltunk le semmit, elsősorban barátok vagyunk. Tudja, hogy én gondoltam többre is, de az az én problémám. Az esetek közötti időszakban normálisan viselkedtünk. Most megismert egy másik nőt, akiről büszkén mesél, és ez bosszant nagyon. Mármint, hogy... Mindegy... Lényeg, hogy én féltékeny vagyok, bármennyire is tudom, hogy neki ez így jó, stb.

Tudom, elfogadtam, mégsem tudom legyűrni az érzést... Ez a probléma.

2015. nov. 23. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesztek sokáig barátok, ha nem tudsz őszintén örülni az örömének, és igazi barátja lenni. Nem te tehetsz erről, sajnálom.
2015. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!