Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinaljak ezekkel az...

Mit csinaljak ezekkel az emberekkel, akik mar evek ota zaklatnak?

Figyelt kérdés
16 eves fiu vagyok es evek ota zaklat egy tarsasag, facebookon is irogattak regebben, de letoroltem mar es nincsen, telefonon is hivogattak de szamot valtottam es sekinek sem adtam meg csak a csaladom tudja a szamomat, az utcan is ha meglatnak rogton belemkotnek, kitalalt dolgokat akarnak ramhuzni es olyan dolgokat amiket nem is csinaltam, csak azert hogy beszologathassanak, mit tehetnek? Mar az ongyilkossag is megfordult a fejemben mert mar nem birom, egy baratom sem maradt mert mindenkitol elzarkoztam es senkiben sem tudok megbizni

2016. ápr. 23. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szüleidnek szólj,vagy rendőrség... Ne legyél öngyilkos,soha nem szabad feladni!
2016. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg csinálj új facebookot,válts sulit,költözz el a környékről...De ne hagyd magad valakinek szólj hogy ne hagyják hogy veled ezt tegyék...


De honnan ismernek?

2016. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szuleimnek szoltam de ok nem tudnak sok mindent csinalni..a rendorseg sem mert nem volt tettlegesseg csak szoban fenyegetnek folyton, ha igy szolnek a rendorsegnek csak meg inkabb bepoccennenek..
2016. ápr. 23. 09:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazabol masokon keresztul ismernek meg gondolom lattak hogy nem vagyok a szo szoros ertelemben vett szegeny mint ok es ezert piszkalnak, de en mar nem birom..
2016. ápr. 23. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj gyùrni vagy iratkozz be valami önvédelmi vagy harcművészeti csoportba! Írom miért jò a helyzetedben:

1/- leszállnak ròlad ha nem tűnsz gyenge célpontnak.

2/-Az aki ilyen helyre jár,szert tesz ilyen karakterű spanokra.

Lesz önuralmad,önbizalmad és ha kell meg tudod védeni magad.

Ezt el kell határozni, vagy van még lehetőség:

feladod, elköltözöl ott ha megint belefutsz ilyenekbe meg kikészülsz.

Ne merülj el az önsajnálatban, ezt mépes vagy megváltoztatni mert csak rajtad mùlik!

2016. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Istenem mennyi szemét ember van... Nekem is sokszor az utcára sincs kedvem kimenni mert hülyékbe botlok...Mindenhol annyi szemét van,engem a suliban,anyám a munkahelyén szekálják,marják... Tegnap a villamoson meg egy ragyás arcú c**ány ember ajánlatot tett,majdnem elokádtam magam, szóhoz sem tudtam jutni...

18/L

2016. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak tettleg bántalmazásért ,hanem szóbeli fenyegetésért ,zaklatásért is lehet rendőrségi feljelentést tenni főleg ha évek óta megy.
2016. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem szólj a rendőrségnek... Nálunk is volt "csak" egy olyan ügyből rendőrségi ügy, hogy egy gyereket a FB-on keresztül bántalmaztak és a gyerekete nevelőintézetbe küldték a szülők, meg egy-egy évet kaptak (már büntetett előletűek voltak...). De szerintem meg 16 évesen nem neked való még a FB. Szerintem inkább menj fel Instagramra... Nincsenek zaklatók és normális dolgokat látsz... Nem pedig a pofádba nyomnak 500 játék felkérést...
2016. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!