Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy egy csendes introvertált lányból egy menő hangos és beszédes csaj legyen? Még ha nincs szép arcom is? Hogyan?

Figyelt kérdés

szeretnék megváltozni, csak először is magabiztosság kéne, de az végkép nincs. szerintetek lehetséges magabiztossá válni, és olyanná mint a menő lányok? hangossá és beszédessé, aki nem szociálisan kínos?:D és akinek sok barátja van?

ezt hogy kell egyáltalán?:,D meg barátokat is hogy lehet akikkel ki tudnék mozdulni akárhova:D vagy hogyan lehet egyáltalán teljesen megváltoztatni a személyiségemet, introvertáltból extrovertáltba? lehetséges egy teljes megváltozás?


2016. ápr. 23. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

edzél

Így lesz egy fiú, aki látja rajtad, hogy emocionálisan sérült vagy, de majd azt modja "ezért lassan fogok közelíteni".

2016. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy hogyan nem tudom de élő példàt tudnék mondani így lehetséges. Hozzàteszem szerintem az lány gyökerestűl megváltozott kívül-belül és nekem felszínesnek tűnik de nem vagyok benne biztos. Egy ilyen változást amúgy trauma vagy új környezet(pl iskolaváltás) szokott hozni
2016. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen el is fogok kezdeni edzeni, az majd talán önbizalmat ad, de ettől még nem hiszem hogy hirtelen beszédesebb leszek és mindenkihez odamerek majd menni :/
2016. ápr. 23. 13:10
 4/12 A kérdező kommentje:
második válaszoló: köszi, akkor talán nekem is van remény:)
2016. ápr. 23. 13:11
 5/12 Blade Bone ***** válasza:
Először is, attól nem leszel se menőbb, se keményebb, hogy nagy a szád, mert nem mindegy mikor mit mondasz és mennyit.. Mert a szófosó gépek nagyon taszítóak. Tudni kell hol a határ, mi a különbség a vicc és a támadás közt, mert ha bizony nagyarcú leszel, és nem tudod hol a határ, utálni is fognak, nem kevesen. :D Szóval azért légy észnél.
2016. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Összekevered a fogalmakat. Te félénk vagy és önbizalomhiányos, nem pedig introvertált. Én introvertált vagyok, ami abban nyilvánul meg, hogy nem vágyom arra, hogy menő legyek, hangos legyek, beszédes legyek.
2016. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

öhm szerintem attól mert valaki introvertált attól még akarhat megváltozni.. igaz nekem így kényelmes, de rosszul érzem magam miatta..

"introvertált: Nehezen barátkozó, befelé forduló típusú, külső világtól elforduló."

ez rám teljesen igaz. de most rájöttem hogy ez így nincs rendben, és már szeretnék olyan lenni mint amilyen még sosem lehettem.

2016. ápr. 23. 19:41
 8/12 anonim válasza:

Találd meg a középutat.Ne változz meg teljesen és ne is törekedj erre mert az nem tenne boldoggá.

A pasizással mi a helyzet?Gondolom ez is az egyik oka annak,hogy változni akarsz.

2016. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán sajnos.. Én is ezzel vagyok bajba ergo szidom is magamba a világot rendesen h akkor igy mi a fszom értelme van élni.. Ha nem is teljesen, valamennyire biztos lehet változni, én is most tartok ott h majd ráerőltessem magam minden porcikámmal, mert ez így nem ok.. S vagy sikerűl valamit javítani, vagy örök kudarc bukás leejtő. Neked még azért nem olyan gáz mert lány vagy
2016. ápr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó, azért ne add fel:)

igaz, én se vagyok biztos, hogy menni fog, de szerintem bármi lehetséges..:/ csak hihetetlenül nehéz, kimozdulni a komfortzónából és az eddigi életstílusból, ami annyira kényelmes volt. csak sajna ez nálam nem éppen így megy, hogy de ha neked úgy kényelmes, akkor ne változtass. mert vágyok arra hogy legyek akiknek fontos legyek, legyen több önbizalmam, hogy olyan legyek mint amilyen szeretnék, hogy végre el tudjam fogadni önmagam és ne gyötörjön állandóan az, ahogy látom hogy mindenki más mennyi embert ismer meg, mennyi klassz dolgot csinál, hogy tisztelik és emberszámba veszik őket.

csak nem tudom hogyan! hogy jön mindenkinek hogy odamenjen és elkezdjen beszélgetni másokkal? hogy nem fogynak ki a témából? nem is értem hogy lehet természetesen lefolytatni egy ilyen beszélgetést!:/

2016. ápr. 24. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!