Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért esik jól az emberekne...

Az miért esik jól az embereknek, ha azt mondják, hogy fogytak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A kövéreknek jól esik.
2016. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha megtapasztaltad már milyen érzés megküzdeni az általad áhított testért rájönnél milyen piszok nehéz és jól esik kimondani h sikerült
2016. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy fogytak nem jó hír, nem is értem miért örülnek ennek, fogyni lehet izomból is, miért nem annak örülnek, hogy zsírból fogytak?
2016. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

3-as, te feltételezed, hogy izomból fogynak, aztán azt kérdezed, miért örülnek neki? Ittál?


Az, hogy azt mondom, "fogytál", azt jelenti, "testsúlyban közeledsz korunk szépségideáljához, minden leadott kilóval kevésbé leszel ronda".

2016. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Ha tudnál olvasni látnád, hogy nem feltételeztem semmit,csak leírtam, hogy izomból is lehet fogyni nem csak zsírból,az, hogy fogyott nem jelent feltétlen jót, általában az emberek arányosan fogynak zsírból és izomból ami kicsit se jó, megfelelő étrenddel lehet minimalizálni az izomveszteséget növelve a zsír leadását,persze valamilyen kardio mozgást végezve.
2016. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"miért nem annak örülnek, hogy zsírból fogytak?"


Ezt írtad. Nem írta a kérdező sehol, hogy honnan fogytak.


Igen, mind tudjuk, hogy ha nem megfelelő a fehérjebevitel, izomból fogynak. De feltételezem, a kérdező nem táplálkozástudományi szempontból tette fel a kérdést, hanem hogy ha valakit, aki addig kövér volt, meglátsz kisebb kiadásban, mit szólsz hozzá.


Az átlagember azt mondja, "de jól nézel ki, fogytál?". Nem pedig azt, hogy "hú, remélem nem izomból adtál le".

2016. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Az átlagember nem is valami okos :)
2016. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy esik jól, szerintem jó parasztság ilyet mondani. "eddig dagadt voltál, de most végre összeszedted magad" csak kicsit finomabban "nahát, fogytál?"
2016. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem esik jól. Engem mondjuk kifejezetten idegesít, ha valaki ezt mondja, és általában jól fel tudnám őket ilyenkor rúgni.
2016. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg teljesen felesleges kérdés. A többség látja, hogy fogysz, azért említi meg. Ez olyan, mint amikor szőkéből barna leszel, és megkérdezik, hogy "befestetted a hajad"?
2016. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!