Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó valakinek abban, ha...

Mi a jó valakinek abban, ha akár naponta többször is nyavalyog a munkája miatt, meg hogy egyáltalán dolgozni kell, de úgy, hogy már ezek a megnyilvánulások a kollégáit is zavarják? Azzal, ha valaki így nyafog, jobban érzi magát?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elismerést vár, babusgatást, dicséretet, hogy ő milyen erős, mert a rettentő világfájdalma mellett mégis bejár dolgozni. Abba bele sem gondol, hogy rajta kívül mindenki más ugyanúgy bejár :D
2016. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kollégám és engem baromira idegesített,de ő nyávogva adta elő állandóan.
2016. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak babusgatást akar.
2016. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Viszont ebből következően az is igaz, hogy ez hosszú távon nem tartható: egyszerűen az a munka nem neki való. (Bár ha arra is panaszkodik, hogy egyáltalán dolgoznia kell, akkor igazából semmilyen munkára sem való.)


Szóval ha annyira nem tetszik neki a hely, akkor meg kell tőle válni. Hadd keressen magának hozzáillőbbet, oszt jónapot.

2016. ápr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!