Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szomorú vagyok vagy depis...

Ha szomorú vagyok vagy depis akkor én leszoktam ülni a tv elé mesét nézni, kicsit játszni építőkockákkal, kisautókkal és színezni. Ez mennyire beteg? Ez oldja bennem a szorongást és felvidít. Ez normális? 24f

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó neked hogy ez megoldja.
2016. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ember sokszor a gyerekkorához nyúl vissza amikor (így visszagondolva) még minden egyszerű és gondtalan volt.
2016. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bármikor szívesen nézek vagy olvasok bizonyos meséket.Játszani inkább társasjátékokkal szeretek, meg kártyákkal.40/N
2016. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban vagy ettől akkor csináld:)
2016. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez jó dolog:)) Ha úgy vesszük, hogy a szomorúság és a depi sem kellene normális dolog legyen, és mindenki úgy oldja fel, ahogy akarja :D Nagyon sok ismerősöm pl. gyerekkori rajzfilmet néz nosztalgiaképp, persze poénnak állítják be.

Mitől szorongsz máskülönben?

2016. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!