Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami ötleteket tudnátok adni?

Valami ötleteket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,tudom nem kéne vele foglalkoznom,de sajnos én ilyen vagyok!Na szoval,ez a csaj folyamatosan hazudozik mindenkinek,sose lehet tudni mikor mond igazat!En nagyjábol tudok rola mindent,de nemtudom h mondjam el neki,hogy amit csinal az nem vezet sehova sem.Nagyon szeretném felvilágositani
2016. ápr. 26. 14:10
 1/1 anonim válasza:

Ha közelebbi viszonyban vagytok, egész egyszerűen meg lehet mondani neki, hogy "te Szilvi (mondjuk) te is tudod hogy ez kamu, én is tudom. De akkor miért mondod ezt? "

Vagy ez lehet erőszakos személyiségre vall, de esetleg te is monddj neki átlátszó hazugsákogat, hátha rájön, hogy ez milyen gyerekes.

Ha emberi kapcsolatokrol hazudik, akkor viszont szerintem egyszer mondd neki hogy "Tudod mit hallottam? Az hogy amit a Mátéról(mondjuk) meséltél az nem is igaz."

A többit úgyis majd az idő eldönti,és megtanítja neki hogy nem szabad hazudni.

2016. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!