Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez bunkóság?

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömmel beszéltünk valamiről. Valamit rosszul tudott és megpróbáltam neki részletesen levezetni a dolgokat, mire ő azt mondta, hogy "Utálom, ha okoskodsz."


Én csak el akartam mondani, hogy miért nem igaz az állítása. :/


Amúgy ez az egész okoskodásom 3 rövid mondat volt. Nekem eléggé rosszul esett, mikor ezt mondta. :s



2016. ápr. 26. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt eddig nekem csak buta emberek mondták, akik nem tudták elfogadni, hogy nincs igazuk, én soha nem mondok ilyet, ha valamiben nincs igazam és logikusan alátámasztják az érvelésüket.

Engem is idegesít az ilyen.

2016. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig az illető nem buta. Mától inkább csendben maradok...
2016. ápr. 26. 18:33
 3/6 anonim válasza:

Az én bátyám is ilyen sajnos, ha valamiről elmondom a véleményem, egyből azzal jön, hogy én okoskodok. Bezzeg az alkesz haverjainak soha nem mond ilyet. Ilyenkor kedvem lenne egy ásóval szájbaverni.

Szóval igen, az.

2016. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bunkóság és eddig én is csak buta emberektől hallottam.
2016. ápr. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!Na igen ezt a tevékenységet nevezik bunkóságnak!Neked csak annyi a dolgod,hogy magasról tojd le az ilyeneket és ne figyelj rájuk.;)
2016. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ciki neki, hogy nem neki lett igaza, ezért támadt, hogy te is érezd magad szarul, ne csak ő. Elég szánalmas dolog...
2017. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!