Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni ha egyedül...

Mit tudok tenni ha egyedül nem tudok önállóan döntéseket hozni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig segített egy személy egyengetni az életem, de ő elment két éve és nem számíthatok már rá. Azóta nagyon instabil vagyok és kezd elfajulni a döntésképtelenségem. Hülyén hangzik, de ha valaki megértett és lenne vmi ötlete az nagyon sokat segítene. Esetleg vmi önismereti könyv, vagy hasonlón gondolkodtam.

2016. ápr. 26. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kényszerítsd magad arra, hogy dönts, és tudatosítsd magadban, hogy nem fogod hibáztatni magad, ha rosszul döntöttél, elviseled a következményt. Merj bátor lenni, a legtöbb döntéssel, bátor lépéssel inkább előrébb kerülsz, mint hátra.
2016. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Marci te vagy az?
2016. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen Marci? :D most komolyan
2016. ápr. 26. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Peti az
2016. ápr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát Marci.
2016. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Marci vagyok :D


amúgy igen, az önismeret az jó dolog.

Döntéshez információkra van szükség, szóval amellett, hogy magadat megismered, a környezetedet is meg kell. Olvass híreket, beszélgess az emberekkel, stb...


Nekem önismereti könyvből a legjobb az erőszakmentes kommunikációt bemutató volt. Nem rendesen önismereti, viszont ez által könnyebben megismerheted magad, belső kommunikáció, érzéseid felismerése, hozzá kapcs szükségletek, stb

2016. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!