Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mosolygok, ha temetésen...

Miért mosolygok, ha temetésen vagyok?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, zárkózott, csendes természetű férfi vagyok.

nem gondolok semmire, ez csak úgy jön.Talán lehet ellene tenni valamit?



2016. ápr. 27. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Rossz jelenetet nezel,azert.

Fogd vissza magad, es gondolj szomoru dolgokra.

2016. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tulajdonsagaid alapjan kinosan-rosszul-szorongva erezhetted magad az adott szituacioban. Velem is volt mar, hogy valaki meselt valami durva/majdnem halallal vegzodo sztorit , es tisztaban voltam a dolog sulyaval, de meg is nem tudtam hogy lereagalni,szorongva ereztem magam es ugy erztem mosolyognom kell, persze probaltam leplezni. Az ember neha a feszultseget nevetessel vagy mosolygassal probalja oldani akaratlanul is. (Ezt regen az iskola pszichologusunk mondta)
2016. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Amugy ram is igazak ezek a tulajdonsagok.


A legjobb megoldas,ha tenyleg valami szomorura gondolsz , ha nem tudod visszafolytani. Vagy gondolj bele milyen hulyen nezhetsz ki a sok szomorkodo mellett, mar is lefagy az arcodrol a mosoly!:)

2016. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!