Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok az egyetlen, akit...

Én vagyok az egyetlen, akit kiborítanak a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Szörnyű, hogy már a 12 évesek is cigiznek és mennek a bulikba piálni és összejönnek egymással stb. Régen ez nem így volt. Nekem nagyon hiányoznak azok az idők. Ti hogy vagytok ezzel? És szerintetek a régi, vagy a mostani fiatalok a boldogabbak?

2016. ápr. 19. 00:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves vagy?
2016. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Túl vagyok már a harmadik X-en, de emlékeim szerint általánosban ötödikben már volt, aki kipróbálta a cigit, 8.-ban pedig kihúzónak számítottam, amiért egyedül én nem voltam hajlandó rágyújtani.

7.-es korukban sokan már rendszeresen ittak. (Akkor még nem volt tilos 18 alattiaknak italt kiadni.)

2016. ápr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az idő mindent megszépít. Régen is így volt ez.


Nekem egyébként nincsenek 12 éves barátaim vagy rokonaim, nem tudom, mit csinálnak.

2016. ápr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem ilyen minden 12 eves. Ahogy nem is panaszkodik minden 14 eves mint a Kerdezo...
2016. ápr. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a mostani fiatalok boldogabbak mert a régi fiatalok mar nem lehetnek boldogak mivel öregek így a régi fiatalok mar nen léteznek legfeljebb az öreg enjuk..
2016. ápr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha az utca neveli a gyereket, utcagyerek lesz...

Azért, hogy milyenné válik, sem az utca, sem a gyerek nem hibáztatható 100%-ban.

Nevelés: példamutatás.

Szülőktől nem lát jó példát, nincs családi beszélgetés, nevelési szempomtból marad az utca, a hasonlókból összeverődött haveri kör.

2016. ápr. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Tipikus indikátora annak ha valaki sìkhülye ( ez te lennèl kèrdező), ha előhozakodik a " bezzeg a règi időkben" tèmával, anèlkül, hogy egyáltalán belegondolna mit mond. Mindeközben UGYANILYEN volt az akkori ès mindenkori fiatalság is, csak a lázadást nem a cigizès hanem mondjuk a miniszoknya viselès jelentette. Az eszközök változtak, nem az emberek, nagy különbsèg.
2016. ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te burokba nőttél fel? Ötödik, hatodikban már az osztály fele rendszeresen cigizett. Hetedik, nyolcadikban már piás, vetkőzős házibulik voltak. Mind ez, hatvanas évek vége felé. Azért akkor sem és most sem minden fiatal piál és szexel.
2016. ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!