Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem köszön?

Miért nem köszön?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki a szomszédban lakik hozzám és egy suliba járunk ez évtől, mivel tavaly vették fel és ez az első éve ebben a suliban. Mivel látásból ismertem és már párszor találkoztam vele és köszönt is amikor épp a barátaimmal beszélgettem az udvaron (őket is ismeri) és észrevettem őt az iskolában, gondoltam udvarias dolog lenne köszönni neki ha összefutunk, elvégre ismerem. Egyszer, amikor épp a folyosón sétáltam észrevettem hogy ott áll a fal mellett és nézelődik a folyosón. Gondoltam itt az alkalom, és odaköszöntem. Odasétáltam hozzá, közben észrevett, és szemrezzenés nélkül bámult amíg oda nem értem. Ekkor köszöntem, hogy "Szia!". Na igen, ő pedig továbbra is csak nézett, leírhatatlan tekintettel. Biztosan hallotta hogy köszöntem. És biztos vagyok benne hogy felismert, ezer százalék. De az a nézés! Mozdulatlanul végig a szemembe nézett, és nem köszönt, ezért aztán elsétáltam. Ez azért rosszul esett... Mi lehet a problémája velem? Szégyell köszönni nekem? Mi a magyarázata annak hogy valaki így viselkedjen? És ha legközelebb találkozok vele mégis mit kéne reagálnom rá, hiszen úgy látszik ő sem zavartatja magát köszönés terén. Nem értem...

Az említett fiú 15 éves, én 14 éves lány vagyok.



2016. ápr. 28. 21:15
 1/3 A kérdező kommentje:
*Van egy fiú, aki a szomszédban lakik és egy suliba járunk ez évtől...
2016. ápr. 28. 21:17
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne köszönj neki. Ha egyszer egy bunkó paraszt minek pazarold az energiádat?
2016. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem ez olyan fiús szokás én se nagyon szeretek köszönni(ugy senkinek, csak a haveroknak)
2016. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!