Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg elég csak várni az...

Tényleg elég csak várni az 'igazi'ra?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.

Még nem volt barátnőm, nem is nagyon érzem, hogy mindenképpen szükségem lenne rá, de azért néha jó lenne, ha lenne.

Ha valakitől tanácsot kérek ilyen témában, akkor mindig mindenki azt mondja, hogy ne próbálkozzak be sorban minden ismerősömnél, hanem majd az élet fog hozni olyan szituációt, ahol majd lesz egy nekem való lány és egymásra találunk.

Nekem ez az egész nagyon mesebelinek tűnik. Ez tényleg így szokott történni? Elég hihetetlen..


2016. ápr. 30. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
és ha szőrös neki?
2016. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ebben a korban még ne az "igazit" keresd, hanem az igazi barátot keresd.

Azt pedig csak úgy fogod megtalálni, ha különböző embereket megismersz, és egy idő után a belső tulajdonságait, jellemzőit, gondolkodás-módját is megismered... azok után vagy kialakul egy kölcsönös szimpátia-bizalom-barátság, vagy marad egy laza haveri kapcsolat.


Az igazival is kb. ugyanez lesz. Senki nem fog előtted megállni, és nem fogja az első alkalommal közölni veled, hogy ő az "igazi"!

Ne siettesd, majd ráérzel, hogy hova húz a szíved...

2016. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit mondanék, hogy már betöltöttem a 27et és sok mindent hozott már a "sors" az életembe, de az igazit még nem! Sőt, közel sem volt hozzá...


Szóval ha csak vársz, akkor annyid se lesz, mint nekem volt.

2016. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ne próbálkozz be mindenkinél, mert ez egy nagy hülyeség. De ha csak nézel ki a fejedből és ölbe tett kézzel vársz, ezerszer kisebb az esélyed, mintha eljárkálsz olyan helyekre, ahol alkalom van ismerkedésre. Járj nyitott szemmel, mert aki keres, az talál. Érezni fogod, ha valaki közel áll a szívedhez.
2016. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed szükségét, ne erőltesd. Minek? Ha már úgy érzed, hogy tényleg szeretnél egy barátnőt, akkor kezdj el ismerkedni. Nem kell görcsösen arra hajtani, hogy egyből járjatok. Ha megtetszik valaki, akkor menj oda hozzá nyugodtan, beszélgess vele. Ne nyomulj. Engem legalábbis azzal lehet kigergetni a világból, ha valaki, akinek a tudtára adom, hogy nem érdekel úgy mint fiú, elkezd "zaklatni".

És ne várj a nagy Őre semmittéve. Azért manapság még a fiúk kezdeményeznek, szóval egyszerűbb, ha te lépsz.

2016. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!