Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön rám random néhány...

Miért jön rám random néhány napra a beszélgethetnék?

Figyelt kérdés

Normális esetben egyedül szeretek lenni, nem vagyok rákényszerülve, de így kellemesebben érzem magam.

Viszont hébe-hóba kb. havi szinten keresztülmegy rajtam egy érzelemhullám, aminek következtében néhány napra teljesen másként viszonyulok az emberekhez. Hirtelen barátnőt akarok, de rögtön, és beszélgetni vele. Ilyenkor általában mindegy, hogy ki csak legyen valaki csaj, akivel beszélgetek, de amint lecseng ez a pár nap, máris ugyanúgy nem érdekel, mint előtte. Ez leginkább a lányoknak eshet rosszul, hogy egyik nap totál feldobottan mesélek neki és érdeklődök iránta, aztán másnap meg szó nélkül elkaszálom az eddig kialakított kapcsolatot.

Ilyenkor iszonyatosan kellemes fantáziálnom egy lányról, de nem szexuális környezetbe képzelem bele magunkat, hanem szerelmes, romantikus környezetbe.


Általában ezen napokon szoktam füvecskézni, ami eljuttatja a legmagasabb pontra ezt az érzést, de hosszútávon nem sokat segített..


Mit tegyek? Miért van ez?


16/F


2016. ápr. 30. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne "füvecskéz"? 16 éves vagy...


Amúgy mindenkivel van ilyen. De ha így folytatod nem fognak jó szemmel nézni rád. Az emberek a lányok főleg szeretik ha törődnek velük és rosszul esik nekik ha hanyagolják őket.

2016. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!