Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek taszító, ha valakinek...

Nektek taszító, ha valakinek kreol bőre van? Barátság/bizalom szempontjából kérdezem elsősorban.

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó
2016. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a taszító, ha valakinek olyan agya van mint neked.
2016. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Olyan cigányosan kreol?Mert nem mind1 :D
2016. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kreol bőrőm van és elégedett vagyok vele. Tökéletesen véd a naptól sosem égek le. Hátránya nem sok van néha megkérdezik milyen etnikum vagyok és nagyjából ennyi.
2016. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Rohadtul nem ez alapján választok barátokat. Ha arról van szó hogy tetszik-e akkor nem.... a hófehér bőr az ami tetszik, talán azért mert nekemis az van. Meg a szőke haj...
2016. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
72%
Nem zavar, még ha fekete vagy sem. Csak ne szaladj felém macheteval, mert akkor dádá lesz.
2016. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bocs, csak kaptam már a bőrszínem miatt rasszista megjegyzéseket (nem vagyok cigány)
2016. máj. 2. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőségek alapján kell "ítélnem", azt hiszem sokkal inkább az arc és a tekintet árulkodó elsősorban, mintsem a bőrszín.
2016. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Most őszinte leszek, akinek nagyon cigányos bőrszíne van (nem a tipikus kreol, hanem ez a bokszos, egyenetlen koszosbarna), ha az egy bizonyos első benyomással is párosuk, akkor taszító. Egyéb esetben nem.
2016. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
69%
Nekem is kreol bőröm van, sötét barna hajam, barna szemem és nem vagyok cigány... Nem vagyok neveletlen, normálisan öltözködöm, normálisan viselkedek. Nagyon sokszor megkaptam hogy cigány vagyok... Stb. Ismerem az érzést! Mikor felszállok a buszra látom milyen megvetve néz rám néhány ember, de megtanultam belemosolyogni az ilyen emberek arcába és egyáltalán nem zavar mostmár.. Régen sok magabiztosságot vesztettem emiatt, de meg kell tanulni kezelni, ennyi az egész. Rengeteg barátom van es egyáltalán nem neznek le a bőrszínem miatt, sőt vonzónak tartjak a lanyismeroseim :) 18 eves fiú
2016. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!