Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat elsősorban bizalom hiány miatt megy tönkre?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal távkapcsolatban, de mostanában egyre jobban kiélesedik ez a bizalom probléma.

Keveset tudunk találkozni, de ha együtt vagyunk tudom, hogy teljesen stabil a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást.

De amikor már hosszabb ideig nem tudunk találkozni rossz a helyzet, egyre csökken a bizalom. Ez pedig annyira bánt belülről.


Ettől még működhet hosszú távon, más távkapcsolatban is előfordul ilyen probléma?


2009. máj. 18. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Édes kisbogarantyúm, rávilágítottál a távkapcsolat széthullásának egyik fő okára, a Bizalomhiányra. (A másik a ritka találkozás, vagy ahogy én nevezem az "msn-es szerelem")

Nos, nekem is volt anno egy távkapcsolatom, és ott is előfordult, hogy a leányzó pasikkal találkozgatott, de persze nem mondta meg kikkel és miért, így végetvetettem ennek. Neked kell tudnod, hogy szereted-e annyira, hogy érdemees legyen-e ezt a kapcsolatot folytatni. Ha engem kérdezel, akkor ennek előbb-utóbb gigászi veszekedés lesz a vége, de a végső döntés a Te kezeidben van!

2009. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok elég kockázatosak. Még ha az elején úgy is tűnik, hogy minden rendben van és a távolság nem akadálya a mindent elsöprő szerelemnek ez még később változhat. Az ember egyre többet gondol a párjára és felmerülhetnek benne kételyek, hogy mi lesz ha megismer egy szebbet/okosabbat/kedvesebbet ... stb. mint én? mi van ha már nem is hiányzom neki? gondol -e rám? hogy viseli a nagy távolságot? ...stb. de ha szeretitek egymást akkor megbíztok egymásban akár 1000 kilométeres távolságban is. persze ... gondolom nincs olyan ember aki nem félne legalább egy picit attól, hogy mit csinál a másik a nagy messzeségben de a távkapcsolat egyben próba is. Két ember szerelmének/szeretetének a próbája. " A távolság a kis tüzeket eloltja, a nagyokat pedig fellobbantja " ez szerintem mindent elmond. kettőtökön múlik, hogy meddig fog tartani és az is, hogy mennyire bíztok meg a másikban. remélem még sokáig együtt lesztek! :)
2009. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a távkapcsolatban mindkét fél takarékpályára teszi a vágyait...és az igényeit (mindenkinek vannak). ez egy rövid ideig elég jol megy/mehet. de idővel sztem mindkét félben ott lesz az a hatalmas hiány.. és ez ad okot arra a bizalmatlanságra, hogy a másik vajon hogy kezeli ezt?!

a távkapcsolataim sajna mind befucsoltak.. de azért mert nem lettem szerelmes.. ezért ebben nem tudok tanácsot adni, de ha lehet, minél előbb oldjátok meg hogy közel lehessetek 1máshoz, mert hiába egyénfüggő, hogy ki meddíg bírja az éhezést, azért éhenhalni senki sem akar. bocsi a hasonlatért. szorítok nektek

2009. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Távlapcsolatban élek, lassan 4 éve. Nálunk is voltak hasonló problémák, de átvészeltük őket, mert szeretjük egymást és együtt akarunk maradni, élni. A barátom külföldön dolgozik, 7-10 napra jön haza, 4-5 hetet van kint. beszélünk minden este, de vannak viták, persze apróságok miatt. régen pl.: miért nem mosolyogsz, miért jöttél ilyen későn, miért nem csörgettél, miért akarsz máris menni... :D

valahogy sikerült összecsiszolódnunk, ha itthon van, igyekszem vele minden percet kihasználni, igaz ebből is vannak problémák néha..:(

de úgy érzem, mindent meg tudunk beszélni, vannak közös céljaink, élményeink, emlékeink.. ezek is összetartanak bennünket :)

hiányzik midig, sokszor inkább kiléptem volna, már annyira nem bírtam hogy nincs velem, de nem csak a szex hiányzott (illetve de, de soha nem csalnám meg), rossz volt látni, hogy a suliban sok szerelmespár megy fel-alá én meg vegetálok még hetekig.. de kibírtam.


nem tudom nálatok mi várható a jövőben, mármint hogy kb milyen idősek vagytok, miket szeretnétek még az életben véghez vinni, lesz-e lehetőségetek majd jobban megismerni egymást, és összeköltözni..

csak drukkolni tudok és kitartást kívánni. akarjátok mindketten és bízzatok egymásban! mi már túlléptünk a féltékenység és bizalmatlanság fejezeten, nektek is sikerülhet. ezt fejben kell eldönteni.

sok boldogságot! :)

2009. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy működhet, valamilyen szinten természetes is, mert a féltékenység és a bizalomhiány nem ugyanaz... Bízol te benne szerintem, csak belül tudatalatt minden eszközt bevetsz hogy veled legyen (mintahogy ő is).

Szintén távkapcsolatban vagyok, kb másfél éve indult, sajnos 5000 km-re lakunk egymástól, így kb kéthavonta tudunk egy-egy hétre találkozni... De azóta házasság lett belőle, és nemsokára elintéződik hogy végre hosszútávra együtt tudjunk lenni.

2009. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a távkapcsi kemény dolog. nálam nem működött mert a barátnőm megcsalt egyszer a volt pasijával, deén őt sohasem csaltam meg. mivel nem lakom ott ezt is szakítás után vágta a fejemhez, hogy "amúgy is megcsaltalak". szal én bíztam benne olyan voltam mint aki a fellegekbe jár, h de rendes okos szép barátnpm van aki szeret. emelett jó nagyot koppantammikor kiderült, h megcsalt és alig gondolt rám... tökre menni szerintem a szerelem elmúlása vagy mérséklődése miatt mehet tönkre elmúlik a vágy a hajtóerő, hogy menj hozzá várd... szerintem ilyesmi...
2009. máj. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!