Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember lesz egy olyan...

Milyen ember lesz egy olyan emberből, akit iskolás korában nap mint nap megaláztak, piszkáltak óvodától középiskola végéig?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Akár milyen lehet, csak attól függ, mint kezd magával.


Lehet belöle lúzer, meg sikeres ember is.

2016. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Visszahúzódó.
2016. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ,hogy csaláon belül is enyomták e? Ha nem,akkor nagyobbeséllyel lesz Mindenkit letojó ember,aki csak a saját útját tapossa,általában azbilyenek sikeresek. Ha családban is voltak gázok,akkor lesz szorongó,háttérbe szoruló,Mindenkit maga fölé rendelő.
2016. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem ez így volt, és családban is elnyomtak...


Elég kemény lelkű ember vagyok és mostmár magasról sz*rok mások véleményére, azt teszem, amit én akarok, nem érdekel a társadalmi elváráshalmaz...Úgy öltözöm, azt szeretek, azt teszem, ami nekem jó, nem azt,a mit "kéne". Így lehet rossz irányba megy az életem, de engem nem érdekel...Most olyan helyzetben vagyok, hogy amivel foglalkozom, abból vagy nagyon jól meg fogok élni, vagy nagyot bukok, feltettem mindent egy lapra...Nem igazán érdekel igazából. Amúgy ha valaki eltekint a társadalmi elvárásoktól meg a felszíntől, akkor egy megértő, értelmes, jó gondolatokkal megáldott figura vagyok. Valamilyen szinten ahogy látom a dolgokat, a múltam hatására sokkal jobbá fejlődött, mint "normális" kortársaimé. Csak nagyon magányos vagyok, ez az egy, ami frusztrál...

2016. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Személyiségtől függ. Sztem ez a 3 a leggyakoribb kimenetel, vagy ezeknek a kombinációja:

- komplexusos embergyűlölő, sokszor diktátori hajlamokkal

- nyomi lúzer

- összeszedi magát, csakazértis bebizonyítom jelleggel, és kinövi magát (vagy jó tanulással baromi jó munka, vagy edzés vagy egyéb módon)

2016. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4: a kérdésben leírtak hatására én is hasonló lettem

#5: szerencsére a 3as opció felé hajazok és elég szívós ember lettem:D


Amúgy ez tényleg mindenkire eléggé eltérő módon van hatással aki így járt, de érdemes összeszednie magát az embernek, szerintem ezek után nem sok olyan dolog van amitől az embernek tartania kéne és ez jó érzés:D

2016. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!