Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti milyen diákmunkát próbáltat...

Ti milyen diákmunkát próbáltatok már?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy ki mit dolgozott már esetleg saját véleményt is írhatnátok (hogy tetszett, nehéz volt e, mennyit fizetett) köszönöm szépen előre is a válaszokat :)

2015. aug. 3. 15:39
 1/5 anonim válasza:
100%
voltam pénztáros egy Tescoban(kb 500 ft/óra nettó, vasárnaponként azt hiszem 700-1000 körül volt de ugye már nincs vasárnap nyitva ...) , pár hónapig bírtam, többször lettem mínuszba, és csalódtam . vállaltam már napszámos munkát is, elég nehéz volt tűző napon és nagyon rosszul fizetett inkább le se írom mennyit :D. illetve leltározást is csináltam már, azt szeretem csinálni, normálisabb a fizu is mert éjszakai általában(kb 700-800), nem egy megterhelő munka
2015. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most egy polgármesteri hivatalban dolgozom (bejelentve 8-tól 14-ig, valóságban 8-tól 11:20-ig kb). Amit kérnek, azt csinálom, ma és tegnap (meg holnap is)kapáltunk a faluban. Annyira nem nehéz, egész augusztusban ezt fogom csinálni. 73 650 Ft-ot kapok bruttó.
2015. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mifelénk a szüret elég jó biznisz, nem csak diákoknak. 700Ft-os órabér, vagyis havi 112000Ft. Azért jobb, mint az 500Ft-os pénztáros vagy raktári munka és nem is gondolnád hogy tud telni az idő mellette.
2015. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes a szakirány alapján elmenni dolgozni. Főleg ha elég jó vagy benne.


Mit tanulsz? Pontosan hány éves vagy?


Én logisztikát (nem sima pénzügyit, vagy gazdaságit, hanem kifejezetten logisztikát) tanulok. Elmentem olyan helyre, ahol tudtam, hogy ha más munkakörben kezdek, talán feljuthatok. 15 évesen iskolai szünidőben londinerkedtem egy kis szállodában. 16 évesen állandó londiner lettem délutáni/esti (22:00-ig) műszakban, most 17 évesen pedig a Four Seasons egyik hazai hoteljében a logisztikai csoport tagja vagyok. Havi nettó 162.000 Ft-ot keresek.


Mindig az a legjobb, ha a szakirányodnak megfelelően mész, vagy olyan munkahelyre, ahol tudod, hogy ha jól kevered a lapjaidat (én is csak 1-1 megjegyzésként szóltam hozzá a csoportvezetőm dolgaihoz londinerként, tudtam hogy be fog ajánlani a fentieknek), akkor utána a megfelelő irányba mehetsz.

2015. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok jövőre akarok diákmunkázni, szépészeti szakra fogok járni. Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek
2015. aug. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!