Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják hogy tiszteljük...

Miért mondják hogy tiszteljük az öregeket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen betelt nál a pohár! Egy nénike miközben állok rendesen a sorban, fogja magát es ilyen sazzézó mozdulatokkal nyomul be elém. Mikor rászólok, akkor meg elkezd pampogni.

Sokszor van hogy le se lehet szállni a buszrólert nem várják meg hanem mindenkit félrelöknek, rátaposnak az ember lábára, tegnap lábszáron vágott egy a botjával.

Követelik a tiszteletet meg a kedvezményeket de okta társadalom legundorítóbb rétege.


2016. máj. 4. 12:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Te már most rosszabb vagy, mint ők.
2016. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
11.: miert is lennek rosszabb? Atadom a helyem, normalisan viselkedek veluk de azt nem hagyom szonelkul es mulyan hogy pofatlankodjanak
2016. máj. 4. 13:08
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Csúnyán beszélsz, csúnyán nyilvánulsz meg. Ez sem jobb annál, mintha valaki meglök.
2016. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13.: velemenye mindenkinek lehet. Ez nem azt jelenti hogy a nyanyat elkuldtem a pcsaba. Udvariasan megmondtam neki, hogy elnezest, en mar egy ideje sorban allok.
2016. máj. 4. 13:14
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

2. vagyok.

Becsülöm az elhatározásodat, de hogy milyen leszel, azt nem tudhatod.

Egyébként abban igazad van, hogy (ma már) az idős kor nem igazán jelent egyet a bölcsességgel, vagy tiszteletreméltósággal.

Az udvariassággal, a viselkedésével mindenki saját magát minősíti. Ha Te többre tartod magad azoknál az embereknél, akikről rossz véleményed van, akkor mondj véleményt, de ne az ő stílusokban, mert akkor semmiben nem fogsz különbözni tőlük. Ha bölcsebbnek tartod magad, akkor légy is az és ne alacsonyodj le az ő szintjükre.

2016. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nen ugy szoktam kommunikalni ahigy ott irtam de ha betelik a pohar akkor betelik
2016. máj. 4. 13:38
 17/22 anonim ***** válasza:
25%
Pedig a türelem nagy erény, érdemes gyakorolni.
2016. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17: ezt az oregeknek mondogasd akik azt sem tudjak kivarni hogy az emberek leszalljanak a buszrol es mar nyomakodnak fel
2016. máj. 4. 13:50
 19/22 anonim ***** válasza:

2.15.17.vagyok.

Ők aligha fognak változni és nincsenek is itt.

Veled társalgok és azt hiszem nem is hiába :)

2016. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Rendes es joakaratu ember vagyok. Ha megker hohy engedjem elore mett faj a laba vagy mittudomen, gondolkodas nelkul megteszem. De ez higy sunyit is nyomakodik, meg amiket egyre inkabb tapasztalok a reszukrol, azt nem fogom soga szo nelkul hagyni
2016. máj. 4. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!