Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják hogy tiszteljük...

Miért mondják hogy tiszteljük az öregeket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen betelt nál a pohár! Egy nénike miközben állok rendesen a sorban, fogja magát es ilyen sazzézó mozdulatokkal nyomul be elém. Mikor rászólok, akkor meg elkezd pampogni.

Sokszor van hogy le se lehet szállni a buszrólert nem várják meg hanem mindenkit félrelöknek, rátaposnak az ember lábára, tegnap lábszáron vágott egy a botjával.

Követelik a tiszteletet meg a kedvezményeket de okta társadalom legundorítóbb rétege.


2016. máj. 4. 12:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdezőnek teljesen igaza van. Fölkapják a botjukat és utat törnek maguknak a buszon,rohannak föl,az nem baj,hogy még mindenki szállna le, aztán elvárják,hogy az ember rögtön pattanjon föl és adja át a helyét. Természetesen vannak kivételek,embere válogatja,de valakit nem azért kell tisztelni mert idős.

Én is átadom a helyem,ha úgy van,segítek leszállni,türelmesen végig hallgatom,amikor egyszercsak elkezd nekem panaszkodni minden bajárol és elmeséli élete történetét, de az,hogy idős nem jogosítja föl arra,hogy mindenki mást lenézzen és bármit megtehessen.

2016. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%
Lelked rajta :)
2016. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!