Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit tartanál jó embernek?

Kit tartanál jó embernek?

Figyelt kérdés
Aki feláldozza a gyermekét hogy megmentsen 1000 embert vagy aki feláldoz 1000 embert hogy megmentse a gyermekét? (Függetlenül attól hogy az az 1000 ember jó-e vagy rossz)
2016. máj. 4. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez igazából az ilyen tipikus kérdések közé a tartozik (pl. meghalnál valakiért) aminek semmi értelme, hisz senki nem kényszerít rá,hogy feláldozz bárkit is. Viszont eléggé elgondolkodtató kérdések. Szerintem egyiket sem tartanám jónak,de nyilvánvalóan azt aki a saját gyerekét védi,hisz a sajátunkat mindig védni kell,de az sem lenne normális ha a másik 1000-et pedig feláldozná.
2016. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem? Szerintem jó ember nem létezik. Mindenki csinált már életében meggondolatlan, rossz vagy mocskos dolgot.

Azt tudom, hogy én 10 000 embert is hagynék meghalni, hogy megmentsek valaki olyat, akit szeretek.

2016. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki feláldoz 1000 embert a gyermekéért. Milyen beteg ember az aki számára nem a gyermeke a legfontosabb?

Az a másik 1000 ember meg soha semmit nem tett érte.

2016. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy jó ember a gyerekét feláldozza,

én életben nem áldoznám fel 1000 hülyéért a gyerekem.

2016. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló mint a Life is Strange vége. Na ott mondjuk megnéztem volna egy statisztikát :)
2016. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. A játék végén mutatják.
2016. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os. De igazad van XD Elfelejtettem :D
2016. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!