Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek a gyerekes nők...

Miért néznek a gyerekes nők rossz szemmel a gyerektelen nőkre? Én mindenhol ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 09:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hol "mindenhol" és milyen formában tapasztalod?
2016. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
munkahelyemen mindig, de baráti társaságomban is akiknek van, negaty megjegyzéseket tesznek.
2016. máj. 6. 09:11
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van legalább egy gyerekes nő, aki mindenkit masszívan lenéz, ha még nem szülte tele a bolygót. Ettől még a gyerekes nők többsége nem ilyen, csak jobban megjegyezzük azt az egy fő idióta tyúkot.
2016. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
én sógornőm is sürget hogy szüljek már mert lemaradok (ő 39 évesen esett teherbe és most vagyok 30), nem tudom de amióta gyereke van mindig azt mondogatja hogy haha én nem tudhatom most de ha majd gyerekem lesz-.-" nagyon fárasztó tud lenni, gondolom irigyli hogy nekem még van szabadidőm vagy agyára ment a folytonos gyerekkel töltős időszak
2016. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%

#4

Jajj, amikor kezdődik a "majd ha lesz gyereked, megtudod milyen nehéz" kezdetű szöveg, akkor már menekülök :D Valóban nincs gyerekem, de nem egy gyerekes ismerősöm is a szemét forgatja vigyorogva, amikor valaki látványosan szenved, és az egy szem kétévessel való otthonülést úgy állítja be, mint egy űrhajós projekt levezérlését.

2016. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

egy két há - és beindul a gyerek-nem gyerek háború

Miért kell minden nap több ilyen fos kérdést kiírni?

2016. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4%
mert a többi kérdés nem az? tudod a gyerek-nem gyerek kérdés gyakori téma szóóóval gyakorikérdés :D
2016. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

Én is ezt érzem. Úgy néznek rám, mint valami selejtre, mert még nem szültem.

Szerintem az ilyen, aki egyébként boldogtalan, csak azt akarja éreztetni veled, hogy te vagy boldogtalan, mert nincs gyereked.

2016. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tapasztaltam, legalábbis az én környezetemben nem jellemző, hogy rossz szemmel néznénk a gyermektelen kortársainkra.
2016. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
Ez olyan mint a politika meg a gyereknevelés, mindenkinek van véleménye róla és mindenki jobban tudja. Sokan úgy gondolják nőnek szülni kötelesség és nem veszik emberszámba azt aki ezt "elblicceli".
2016. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!