Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi eséllyel hívnak rendőrt...

Mennyi eséllyel hívnak rendőrt egy öngyilkoshoz?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, ne értsetek félre!

Tehát ha valaki felmegy pl. egy panelház tetejére és kiáll a szélére, akkor valószínűsíthető, hogy fognak hozzá hívni valakit, vagy amíg nem kiabál/vonja magára a figyelmet, addig nem!?


2016. máj. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Egy öngyilkos nem tenne ilyet és nehezen észre vehető.

Ergo nem hívnának, de ha valaki észre veszi, egyén személyiségétől függ, hív-e.

2016. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudják mik a szándékai, akkor 99%.

Ha csak a tetőn áll, az lehet bádogos is, ahhoz meg csak az ellenőröket hívják.

2016. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

HA valaki úgy akar öngyilkos lenni, hoyg leugrik egy épület tetejéröl, akkor ott nincs ideje senkinek elötte rendört hívni - aki ugrani akar, az felmegy és leugrik, nem áll ott órákig, nem kiabál, nem hívja fel mások figyelmßet magára - hanem ugrik!


Aki elötte felhajtást csinál, az nem akar meghalni, csak kicsit központba kerülni.

2016. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer rám is kihívták a tűzoltókat mert egy paneltető felmérésen a tető szélén ácsorogtam és néztem a telepet, mint építésvezető. Egy nénike hitte azt hogy le akarok ugorni, azért ácsorgok a panel tetején. Láttam hogy jöttek a rendőrök, tűzoltók, mentők az utcába, de igazán csak akkor lepődtem meg mikor feljöttek a tetőre. Persze akkor egyből levágták hogy mit csinálok ott, mikor meglátták a műszaki eszközeimet.
2016. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"HA valaki úgy akar öngyilkos lenni, hoyg leugrik egy épület tetejéröl, akkor ott nincs ideje senkinek elötte rendört hívni - aki ugrani akar, az felmegy és leugrik"


Én még innék előtte egy üveg pálinkát és csak azután ugranék.

2016. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!