Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is pozitív dolog, hogy...

Nektek is pozitív dolog, hogy az interneten nem lehet kideríteni a másik nemét, csak ha megkérdezed, és a másik elárulja?

Figyelt kérdés
Szerintem elsősorban emberek vagyunk és csak aztán férfiak és nők, támogatom az egyenlőséget is, így tetszik, hogy a neten úgy cserélhetek másokkal információt, hogy nem derül ki a nemünk, csak ha valaki direkt elmondja.

2016. ápr. 23. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ez igaz, es valoban jo is , de szerintem sok esetben stilusbol 90% pontossaggal kitalalhato, milyen nemu szemely irta a valaszt :)
2016. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Tévedsz. Akik szakértőbbek ezen a téren, azok írásból is simán olyan dolgokat szűrnek le, amire te az életben nem gondolnál, a nem még alapvetőbb dolgok közé tartozik :D

Jó dolog persze, de csak idő kell, hogy kiderüljön.

2016. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

A stilusból könnyen ki lehet találni, milyen nemű ember irta :D Bár van 1-2 kivétel.

Amúgy szerintem nem kifejezetten pozitiv dolog, legalább is én igy nem annyira érzem magam biztonságban. Egyszer nagyon megszivtam, mikor elkezdtem beszélgetni egy emberrel a neten, aki egy leszbikus lánynak adta ki magát, és kezdtem nagyon megkedvelni, mikor kiderült, hogy nem is lány, hanem egy kanos pasi....Szóval én ez az eset óta azt mondom, jobb lenne, ha legalább ilyen alap dolgokat lehetne biztosan tudni a másikról, mondjuk nem tudom, hogy lehetne megoldani, anélkül, hogy könnyen ki is lehessen játszani :D

2016. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
A tartalomból azért következtethetsz a formára....De sok kis hazudozó van itt egyébként.
2016. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
utolsó: sok kis hazudó?o.o
2016. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!