Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemrég kaptam egy légpuskát...

Nemrég kaptam egy légpuskát amit kölcsön kért egy haverom, és lelövöldözte vele a kismacskákat a kertjükben. A tudtom nélkül mert nem mondta, hogy mire kell. elmondjam/ el kell mondanom ezt valakinek? Nagyon bánt a dolog..

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hány évesek vagytok? Ha fiatalok akkor a szülőknek nem ártana tudtukra adni... Bár én csak tövig feltolnám a seggébe a puska csövét.
2016. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Fa s z a gyerek lehet a haverod.Nem kell elmondanod senkinek, de ha nagyon nyomja a lelked, beszélhetsz róla szüleidnek.A srácot meg a továbbiakban hanyagold, mert ritka egy gerinctelen, szemét, aljas gonosz féreg.
2016. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vidéken élünk és el vannak a kertjükben szaporodva a kóbor macskák, de ez akkor is durva, mikor láttam a tetemeket (nem bírtam nézni sokáig) egész nap során az agyamba ette magát éjszaka is ezzel voltak rémálmaim, hányingerem is volt... :( Én nagyon szeretem az állatokat a haveromat pedig nem akarom többé látni
2016. ápr. 24. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez kamu.
2016. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy másfél négyzet km-es mezőgazdasági telken miért lenne kamu látszik hogy városi vagy
2016. ápr. 24. 21:31
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
88%
Én se szeretném ezek után látni. Most mit ártottak neki azok a szegény kis állatok, gondolom enni nem adott nekik, akkor minek foglalkozott velük...
2016. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez kimeríti az állatkínzás fogalmát.
2016. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez egy mezőgazdaság, a macskák tudnak találni ételmaradékokat húst, amit nem használunk fel stb. Így eléggé elszaporodtak én se tudom mi lett volna a jó megoldás...talán összeszedni őket és kirakni jómessze az anyjukkal eggyütt, de akkor meg szinte biztos hogy éhen halnak.
2016. ápr. 25. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Igen, mondd el a szüleidnek. Ez amúgy állatkínzás. Mivel még kis hülye csicska a haverod, ezért egy pszichológusos beszélgetéssel megúszná. Szoptasd meg jól a kis férget!


Ha most nem tanulja meg, akkor felnőtt korában gyerekekre, kislányokra fog rárontani.

2016. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Jelentsd fel a getzibe ezt az idióta vadállatot.
2016. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!