Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, az öngyilkosok...

Mit gondoltok, az öngyilkosok lelkileg gyenge emberek?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Ők feladják, nem küzdenek tovább. Ez pedig gyengeség ( én is voltam olyan helyzetben, hogy minden "összejött" és könnyebb lett volna, gondoltam is rá, mégsem tettem. Erősebb voltam és a semmiből kezdtem újra az életem ).

Szerintetek?


2016. máj. 7. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy az ellentéte a gyengeségnek ha már odáig eljut hogy megtegye.
2016. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudhatod hogy mi áll a háttérben. Így könnyű kijelenteni, hogy gyengék, de ahogy az első írta már ahhoz komoly erő kell hogy megtedd. Ugyanis a tested és legfőképp az agyad minden áron igyekszik megakadályozni hogy megöld magad.


És, amikor így kijelented hogy ezek gyengék, bezzeg én mennyit küzdöttem jusson eszedbe hogy kerülhetnek emberek olyan élethelyzetbe, amikor már ők nem látnak kiutat. És ez nem annak a függvénye hogy ki miért mennyit harcol.


Ne magadból indulj ki.

2016. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy kérdező?
2016. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem önzőség. Vannak akiknek fontos az ember, plusz bűntudatuk lesz hogy nem tudtak megmenteni. Barátnőm is öngyilkos hajlamú, és mikor arról beszélek,hogy gondoljon a családjára mindig önzően viselkedik.
2016. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem "eltérés", csak tudjam ki mondja a nagy dumát, hogy hű mennyi mindent átélt, a 14 éves tini aki kétségbeesett a pattanásai miatt vagy valaki akit tényleg megtaposott az élet.


Szerintem amúgy van olyan szint amikor már nincs értelme tovább. (te bőven nem vagy/voltál ott)

2016. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MZ.per.X ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem erősség-gyengeség kérdés, hanem szimplán van hogy hosszabb rövidebb ideig kilátástalannak érzi az ember az életét, és a céltalanság, folyamatos negatív hatások felőrölnek belülről.
2016. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság egy módszer, hogy az ember változtasson az életén.
2016. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A rákban elhunyt emberek meg fizikailag gyengék voltak... ugye, érezzük az iróniát? Ugyanolyan betegség a depresszió is, mint a többi súlyos megbetegedés. Van, aki kigyógyul belőle és van, aki belehal. Nem akaraterő és egyéb sablonos hülyeségek kérdése a dolog.
2016. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!